Širdies čakros atvėrimas

By | 2021 8 kovo

Širdies Čakra yra pagrindinė emocijų vieta mūsų energetiniame kūne. Ji randasi stuburo centre ir per šią čakrą mes jaučiame džiaugsmą ir liūdesį. Taigi, norėdami padidinti palaimos ir laimės jausmą, turime atverti ir stiprinti savo širdies čakrą.

Anahata čakra yra viena iš svarbiausių čakrų, kadangi ji apjungia žemesnias ir aukštesnias čakras. Apatinės čakros labiau mus sieja su materialiu pasauliu, o viršutinės – su mūsų Dieviškuoju Aš. Kadangi mes esame dvasinės būtybės, išgyvenančios žmogiškąją patirtį, turime vystyti savo viršutines čakras kartu su žemesniosiomis. Medžio šaknys yra tokios pat svarbios kaip lapai ar kamienas. Mes visi trokštame, kad mūsų gyvenimo medis išsiplėstų ir žydėtų visoje savo šlovėje.

Taigi, nors apatinės čakros labiau padeda mums parodyti materialinę gausą, viršutinės veda mus dvasinio pakylėjimo link. Širdies čakra, esanti apatinių ir viršutinių centre, padeda įveikti ir integruoti žemiškus ir dvasinius siekius. Mums reikia teisingo abiejų derinio, kad galėtume patirti pilnatvę gyvenime, todėl Širdies čakra yra nepaprastai svarbi.

Kaip ir visos kitos čakros, ši čakra blokuojama arba tampa pernelyg aktyvi dėl neigiamų minčių ir emocijų. Kai širdies čakra neveikia, jūs patiriate trūkumo jausmą daugeliu aspektų – džiaugsmo, atjautos, pilnatvės, sugebėjimo atleisti ar atsisakyti. Kai ji yra pernelyg aktyvi, jus apninka jausmai ir pasidarote pernelyg jautrūs. Abi šios situacijos yra nepageidaujamos, todėl turime rasti tinkamą pusiausvyrą. Gebėjimas jausti yra palaiminimas, o ne prakeiksmas, tačiau jis tampa prakeiksmu, kai nežinome, kaip nukreipti savo jausmus. Fiziniame lygmenyje širdies čakros disbalansas pasireiškia įvairiais negalavimais, tokiais kaip astma, alergija, apnėja, krūties vėžys, plaučių problemos, nugaros ar pečių problemos ir kt.

čakra

Žemiau pateikiami keletas patarimų, kurie gali sustiprinti mūsų širdies čakrą ir išlaisvinti visą jos potencialą:

  1. Gilus kvėpavimas Kvėpavimas yra jungiamoji grandis tarp kūno ir proto. Taigi kuo labiau atsitiktinis mūsų kvėpavimas, tuo didesnė tikimybė, kad patirsime nevaldomas ir didžiules emocijas. Pabandykite įtraukti „gilų kvėpavimą“ į savo kasdienybę. Pirmiausia pradėkite nuo kelių minučių kasdien ir praktikuokite, kol tai taps jūsų įprastu kvėpavimu. Galima panaudoti Koki Ho techniką.
  2. Išreikškite save Širdies čakra yra centrinė subtilaus kūno jėgainė. Kai nesijauti suprastas ar mylimas, jis užgniaužiamas. Svarbu turėti keletą draugų, kuriais galėtum pasitikėti, nesijausdamas teisiamas. Taigi būtinai išsakykite savo jausmus savo artimiesiems ir mylimiesiems. Taip pat užsiimkite kūrybine veikla, kuri jus jaudina, viskuo, kas jus užpildo džiaugsmu. Jei nežinote, kokios yra jūsų kūrybinės aistros, išbandykite keletą dalykų ir sužinokite, kuri iš jų jus domina labiausiai. Tai gali būti bet kas meniška, pavyzdžiui, dainuoti, šokti, gaminti maistą, tapyti ar tai kas jums patinka.
  3. Reiki  Gydykite Anahata čakrą kasdien su Reiki. Atlikite seansus kiekvieną kartą prieš einant miegoti. Taip pat labai tinka Gašo meditacija.
  4. Kristalai  Pakraukite Rožinio kvarco kristalus su Reiki, panaudodami intenciją meilei ir harmonijai jūsų gyvenime. Laikykite jį rankose kiekvieną kartą kai norisi ramybės ir atsipalaidavimo. Meditacijos metu galite tai naudoti laimės pojūčiui sustiprinti ir pagerinti savo gyvenimo situaciją ar santykius.

Širdies čakros atvėrimas ir apvalymas nėra vienos dienos procesas. Tam reikia nuoseklumo ir atsidavimo, tačiau tikrai verta bandyti. Meilė yra mūsų esmė. Kaip sakė Rumi, „Tik iš širdies tu gali paliesti dangų“. Taigi ar tu pasiruošęs?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments