Skip to content

Reiki veikimas

  • Linas 

Kokia yra Reiki gydymo mechanika?

Objektyvūs statistiniai tyrimai rodo, kad Reiki turi tikrai gerų rezultatų tiek klinikinės, tiek alternatyviosios medicinos kontekste. Lieka klausimas: kaip tai veikia? Kokia yra energetinio gydymo paslaptis?

Dešimtajame dešimtmetyje atliktas nepriklausomas dr. Beckerio ir dr. Zimmermano tyrimas yra atskaitos taškas. Abu akademikai ištyrė, kas vyksta su Reiki praktikais jiems atliekant seansą. Tyrimo metu nustatyta, kad, koncentruodamiesi į gerus ketinimus ir siekdami išgydyti pacientus, praktikų smegenų bangos svyravo daugiausia apie 7–8 Hz – tai labai žemas dažnis, dažnai vadinamas alfa bangomis (būsena). Tai yra toks pats bangos ilgis kaip ir Schumano rezonansas (7,83 Hz), kuris yra pagrindinis žemės elektromagnetinio spektro dažnis.

Buvo užfiksuota, jog ypač žemi elektromagnetiniai dažniai (nuo 0,3 iki 30Hz) stimuliuoja žmogaus audinių atsistatymą. Šis atradimas buvo impulsinės elektromagnetinio lauko terapijos, kurios metu prietaisai sukuria 7Hz dažnio elektromagnetinį lauką, kad stimuliuotų kaulų augimą ir gijimą, pagrindas. Įrašyti šiek tiek skirtingi (bet ir labai žemi) dažniai, palengvinantys kitus gijimo procesus žmogaus kūne: 2Hz stimuliuoja nervų atsinaujinimą, 10Hz yra naudojamas raiščių atstatymui ir 15Hz – kapiliarų formavimui.

Gydomasis Reiki metodo poveikis yra tiesiog Reiki praktiko sugebėjimas sukurti žemo dažnio elektromagnetinį lauką, kuris teigiamai veikia pacientą. Taigi dr. James Oschmann žodžiais galima apibendrinti energetinio gydymo mechaniką:

„Gydomoji energija, kurią gamina medicinos prietaisas, ar projektuojama iš žmogaus kūno, yra tam tikro dažnio ar dažnių rinkinio energija, skatinanti atstatyti vieną ar kelis audinius. Tokių signalų inicijuojama kaskada gali suteikti ląstelėms ir audiniams būtinos informacijos ir atverti kanalus informacijos srautams, koordinuojantiems gyjimo procesus.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *