Reiki principai

Reiki principai

Norėčiau supažindinti jus su Reiki principais, šios sistemos pagrindu. Šios gyvenimo taisyklės yra etinis darbo su Reiki pagrindas ir tuo pat metu jie veikia kaip praktiko barometras. Jie yra kotodamos ir turėtų būti tariami originalo kalba.

Šoufuku no hihoo, manbyo no reijaku

Ši antraštė paaiškina mums Principų prasmę ir kokių rezultatų jie gali atnešti, jei gyvensite pagal juos! Tai verčiasi kaip “Paslaptingas menas pritraukti laimę, dvasinė medicina nuo visų ligų.”

Jei praktikuosite Reiki iš visos širdies, jei seksite Principais, atsiduosite Visatos valiai, jūs tapsite laimingi. Ir ši laimė spinduliuoja iš jūsų širdies į aplinką. Tuo būdų jūs būsite laimingi patys ir padarysite laimingais kitus.

Sensėjaus Usui teigimu visos kūno ir dvasinės ligos, kaip ir karminės ligos, gali būti išspręstos Reiki pagalba. Tai visiškai nereikia, kad visos ligos bus išgydytos fiziniame lygmenyje šiame gyvenime, bet jos bus atlikusios savo paskirtį šioje inkarnacijoje ir daugiau nebepasikartos ateityje.

Principai iš vienos pusės yra kelias siekti laimės, o iš kitos tikslus žemėlapis jūsų pačių dvasiniam tobulėjimui. Kiekviena kart pasižiūrėję į žemėlapį, jūs tiksliai matote kurioje vietoje esate. Jūs žinote ties kuria vieta reikia padirbėti, ir kokių rezultatų jau pasiekėte. Jei jūs ieškote mokytojo, pirmiausia atkreipkite dėmesį šia kryptimi. Jei jis gyvena pagal tai ką kalba, jis sugebės jus kažko išmokyti.

Tai nuoroda, kad būsena čia ir dabar padarys jūsų kasdienį gyvenimą lengvesnį. Būkite dabartyje atlikdami bet kokį veiksmą ar jo neatlikdami, ir atlikite viską su meile širdyje. Ar jūs būsite bare ar bažnyčiose leiskite jūsų širdžiai vesti jus ir pastebėkite Dieviškumą kiekviename ir visame kame jūsų kelyje.

1. Ikaru-na: Be pykčio

Pyktis užnuodija jūsų kūną ir sielą ir nedaro nieko gero jums ar jūsų aplinkai, dažniausiai. Japonų priesaga -na, kuri yra dalis principo, jokiu būdų nereiškia moralinio sprendimo. Tai yra pasakymas iš aukštesnės pozicijos, ir tas kuris jums siūlo tokį patarimą, turi aiškesnį situacijos matymą nei jūs. Jis mato per apribojimus, ir siūlo jums išmintingą patarimą: Nepyk!

2. Šinpai suna: Be nerimo

Antrieji kūno ir sielos nuodais yra nerimas. Vėlgi, mums yra siūloma paleisti nerimą. Kadangi viskas kas nutinka nepriklauso nuo mūsų nerimo. Viskas kas nutinka, nutinka. Jūs taip pat galite paleisti visus savo nerimus, pasikliauti Dievu ir Reiki ir leistis būti vedamu.

3. Kanša šite: Būk dėkingas

Dėkingumas yra pykčio ir nerimo priešnuodis. Kai šie du jus aplanko, visada prisiminkite dėkingumą. Dabar, būtent šią akimirką, kai skaitote šias eilutes, pajuskite dėkingumą, ir jūsų širdis patirs transformaciją. Transformacija neužima laiko, transformacija vyksta visada čia ir dabar.

4. Gyo o hage me: Atlikite savo pareigas (prisiimk atsakomybę, daryk teisingus dalykus)

Japonų žodis Gyo gali būti verčiamas kaip karma arba religinė praktika. Šiuo atveju, ji turi gan žemišką reikšmę. Daryk tai ko gyvenimas tavęs prašo - kadangi viskas kas atsitinka tavo gyvenime esi tu.

5. Hito ni šinšetsu ni: Būk geras (doras, mylintis, atjaučiantis) kitiems.

Tai ne vien kalba apie pagalbą pervedant senolį per gatvę, tai kalba apie visos žmonijos kančių užbaigimą. Istorinis Buda teigė, jog visas gyvenimas yra kančia. Tai nebuvo fatališkas pareiškimas. Jis norėjo pasakyti, kad kai žmogus praranda ryšį su savo tikrąją prigimtimi, nebežino kas jis yra ir dėl to patiria kančią.

Reiki seanso ar iniciacijos metu, tu parodai jam kelią atgal namo į savo esybę. Tokia yra šinšetsu reikšmė, tikroji atjauta rodanti kelią pacientui šiame ir ateinančiuose gyvenimuose. Kartą prabudęs, žmogus niekada nebeužmiega pilnai ... Todėl, nuo šios akimirkos venk pakenkti sau ar kokiai kitai būtybei.

Sensėjus Usui paliko instrukcijas ką mums daryti su užrašytais Principais:

Asa jų gašo šite, kokoro ni nendži, kuči ni tonaejo:

Sėskite į gašo pozą ryte ir vakare ir kartokite šiuos žodžius garsiai ir savo širdyje.

Pratimas: Kartokite Principus garsiai. Skirkite penkias minutes ir įsitaisykite patogiai. Sudėkite rankas į gašo ties širdimi. Atkreipkite dėmesį kas vyksta su rankomis, kol kartojate principus. Jūs greičiausiai pajusite Reiki savo rankose, širdyje, o gal ir viršugalvio čakroje vos tik pradėję sakyti žodžius.

F. P. Ardžiava