Reiki praktikos tobulinimo sprendimai

By | 2020 27 rugsėjo

Reiki yra stulbinanti praktika. Kuo daugiau mes jai atsiduodame, tuo labiau atrandame naujų patirčių, ko išmokti, ištirti ir išgyti. Mes esame palaiminti su šiuo beribiu potencialu, nuostabiu įrankiu Reiki, kuri leidžia mums pažinti savo tikrąją prigimtį. Kuomet mes gerbiame ir puoselėjame Reiki, ji mums atskleidžia savo paslaptis. Problema negali egzistuoti, nebent egzistuoja jos sprendimas tuo pat metu. Manęs dažnai klausia įvairių klausimų susijusių su Reiki praktika. Nutariau pasidalinti mintimis apie keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Išlaikant Reiki stiprią

Kartais žmonės sako man, kad Reiki seansai, kuriuos jie atlieka sau arba kitiems neatneša norimo rezultato; jie jaučia, kad jų Reiki nėra toks stiprus kaip anksčiau. Su šia problema susiduria įvairių Reiki mokyklų praktikai. Kai kurie praktikai net gali visai nustoti praktikuoti Reiki, dėl to, kad nebejaučia jos efektyvumo. Kai kurie mokytojai teigia, kad vieną kartą suteikus Reiki iniciaciją, su laiku jos energija nesikeičia ir tiesiog ignoruoja tokį klausimą. Kiti Reiki meistrai teigia, kad tai tik sąmoningumo problema – praktiko Reiki yra tokia kaip ir prieš tai, o sąmoningumas išgaravęs. Šis scenarijus tam tikrais atvejais yra įmanomas, o asmens gydymo rezultatai tai įrodytų, jei tai iš tiesų tiesa. Nepaisant to, jei neatrodo, kad klientai reaguoja palankiai, o savęs gydymas neduoda panašių rezultatų kaip anksčiau, tuomet turime apsvarstyti galimybę, kad Reiki srautas iš tikrųjų sumažėjo. Nors tiesa, kad Reiki iniciacija tęsis visą gyvenimą, vis tiek svarbu išspręsti sumažinto efektyvumo klausimą, jei jis pasireiškia. Nors ši situacija pasitaiko nedažnai, kai taip atsitinka, svarbu suprasti, kodėl taip atsitinka ir ką galima padaryti norint atkurti normalų sveiką Reiki energijos srautą. Paprastai susilpnėjęs Reiki srautas atsiranda dėl to, kad gydytojas savo energijos sistemoje sukūrė sustabarėjusią sritį arba kitus energijos pusiausvyros sutrikimus, dėl kurių sumažėja Reiki srautas klientui. Kalbėdamasis su žmonėmis, pranešusiais apie šią problemą, dažnai pastebiu, kad jie patyrė neįprastų sunkumų savo gyvenime ir gali jausti stresą.

Be to, atrodo, kad jie stengėsi rūpintis kitais, tačiau nepaisė savo poreikių ir patys neatliko kontaktinių Reiki seansų.

Viena iš Reiki sąmonės savybių yra ta, kad ji supranta, kad mes visi esame vienas, ir ji veikia su tokiu supratimu. Ši Vienybė nėra abstrakti sąvoka, bet kasdienis gyvenimo faktas. Norėdami išlikti „pusiausvyroje“, turime užmegzti ryšį su kitais ir paprašyti jų pagalbos, kai mums to reikia. Pastebėjau, kad norint išlaikyti reikiamą Reiki srautą, svarbu gauti Reiki gydymą iš kitų praktikų. Tie, kuriems silpsta Reiki energija, paprastai nebuvo gydomi Reiki. Nors savarankiškos procedūros yra svarbios, jos tiesiog neturi tokio efekto, kaip pasyviai gydant kitą. Nors tai galima padaryti gydant nuotoliniu būdu, tai geriausia pasiekti praktiniu užsiėmimu. Gavę vieną ar dvi procedūras, atsivers keliai, kuriais Reiki tekės jūsų energetinėje sistemoje, ir jūsų Reiki pradės tekėti stipriau nei bet kada.

Atminkite, kad norėdami išlaikyti pusiausvyrą ir išlaikyti reikiamą Reiki, turite gauti Reiki iš kitų, taip pat duoti. Jei tai buvo jūsų problema, paskambinkite draugui „Reiki“, kad pasiūlytumėte jums abiem reguliariai keistis Reiki seansais arba, dar geriau, suraskite vietinę Reiki palaikymo grupę, kurioje žmonės susitinka, kad vieni su kitais dalintųsi Reiki seansais ir įsipareigotų dalyvauti reguliariai. Kreipkitės į kitus – tai Reiki kelias!

Neperimti kliento simptomų

Kadangi Reiki yra nukreipta gydymo forma, praktikas nenaudoja savo energijos ir kadangi Reiki energija vadovaujasi „Aukštesne jėga“, labai mažai tikėtina, kad praktikuojantis asmuo Reiki seanso metu sugers bet kurią neigiamą kliento energiją. . Tiesą sakant, pirmosiomis Reiki dienomis Vakaruose buvo teigiama, kad taip negalėjo atsitikti išvis. Vis dėlto man ir kitiems Reiki mokytojams bei praktikams, su kuriais kalbėjau, tapo aišku, kad kartais praktikas gali sugerti dalį kliento skausmo ar kitų simptomų. Kitais atvejais praktikas jaučiasi išsekęs po Reiki seanso. Ši patirtis yra reta, tačiau kai taip atsitinka, tai gali būti nepatogu praktikuojančiam asmeniui. Kai kuriais atvejais patirtis yra tokia ryški, kad jie nusprendžia nutraukti Reiki praktiką. Taigi, nors tai nėra dažna patirtis daugeliui praktikų, faktas, kad taip atsitinka kai kuriems, yra pakankama priežastis suprasti, kodėl vyksta tokie dalykai, ir sužinoti, kaip to išvengti.

Jei jūs ar kuris nors iš jūsų Reiki draugų ar studentų patyrėte šias situacijas, siūlau apsvarstyti šiuos sprendimus. Nieko mums negali atsitikti, nebent mes tai susikurtume sau tam tikru savo esybės lygiu. Ieškant savyje situacijos priežasties, atsiveria durys į didesnį savęs supratimą ir galimybę giliau pasveikti. Kai praktikuojantis asmuo per gydymo seansą perima neigiamą kliento energiją arba po to jaučiasi išsekęs, dažniausiai tai lemia tai, kad specialistas sąmoningai ar nesąmoningai energetiškai tai padaro savyje. Paprastai praktiko energetiniame lauke atsiranda nesusipratimas arba energijos nesutapimas, kuris skatina kliento simptomus. Jei Reiki praktikas yra nesubalansuotas, ar sąmoningai arba nesąmoningai domisi klientu ar Reiki seanso eiga, jie atsiveria energijos išeikvojimui, arba į kliento simptomų paėmimą.

Štai keli pavyzdžiai, kas gali vykti kai kuriems: Reiki praktikas gali būti nesveikai suinteresuotas „išgydyti“ klientą. Arba jie gali manyti, kad norėdami būti „geri“ kaip gydytojai, jie turi duoti konkrečių rezultatų. Tam tikru sąmonės lygiu praktikas yra pasirengęs prisiimti kliento skausmą ar ligą arba atsisakyti asmeninės energijos mainais į tai, kad jis bus laikomas veiksmingu gydytoju. Praktikas, dirbantis su draugu ar giminaičiu, gali pasiekti konkretų rezultatą, kurio jie labai nori dėl savo asmens vaidmens savo gyvenime. Taigi, praktikas taip pat gali tapti atviras kliento simptomams, kaip būdui padėti klientui pasiekti norimų rezultatų.

Be to, praktikuojantis asmuo gali stipriai jausti kaltę ir jausti, kad nusipelno būti nubaustas ar kaip nors apribotas. Nesąmoningame lygyje jie kviečia kliento neigiamą energiją į savo energetinį lauką kaip savęs nubaudimo būdą, o po to gali pasijusti išsekę.

Šios tendencijos dažniausiai kyla iš nesąmoningų asmenybės dalių. Šie nesąmoningi segmentai paprastai bando pasiekti teigiamą rezultatą, tačiau nesveiku būdu. Būtent nesąžiningos asmeninės energijos ir ketinimų link kliento keliu kliento simptomai grįžta į praktikuojančio asmens energetinį lauką.

Praktiksa paprastai nežino, kad taip nutiko, ir jaučia tik neigiamus simptomus, kurie nėra aiškūs.

Norėdami ištaisyti šią situaciją, galite padaryti keletą dalykų. Kaip pagrindą skirti Reiki gydymą, praktikuojančiam asmeniui svarbu visada turėti omenyje būtinybę leisti Reiki energijai atlikti visą gydomąjį darbą. Norėdami tai padaryti, turite atidėti savo asmeninę energiją ir pasitraukti iš kelio. Prieš pradedant gydymą malda gali padėti tai pasiekti. Pavyzdžiui: „Aš prašau atidėti mano asmenines energijas, kad Reiki galėtų tekėti gausiai“.

Kitas pagalbos lygis apima Usui galios simbolio naudojimą ir teiginius. Prieš pradedant gydymą, ant kiekvienos rankos nusipieškite galios simbolį. Be to, nupieškite didelį galios simbolį žemyn kūno priekio ir mažus galios simbolius ant kiekvienos čakros. Tai darydami ketinkite, kad taip elgdamiesi kliento simptomai negalės patekti į jūsų energetinį lauką, o jūsų pačių energija išliks nepakitusi. Tada sau labai tiksliai ir neabejotinai pakartokite tokį tvirtinimą: „Aš nusprendžiu nepriimti neigiamos kliento energijos“. Pakartokite šiuos žodžius keletą kartų prieš pradėdami sesiją.

Pirmiau minėti metodai yra naudingi ir duos tiesioginius rezultatus. Tačiau efektyviausias būdas išspręsti šią problemą yra tai, kad specialistas sutelks dėmesį į save ar dalis, kuri atiduoda energiją ar įgauna kliento simptomus, ir išgydis tą dalį. Tai galima padaryti naudojant įvairias Reiki technikas, įskaitant įprastą Reiki, gydomąjį iniciaciją ir auros išvalymą (psichinę chirurgiją).

Šie trys metodai geriausiai veikia tada, kai jie atliekami kaip savęs gydymas ir seansas iš kito praktiko. Tai yra galingi metodai, ypač trečiasis, ir tikriausiai kartu su kitais praktiko gyvenimo pokyčiais, susijusiais su tuo, kaip žmogus rūpinasi savimi ir kaip bendrauja su kitais. Išgijęs Reiki praktiksa bus daug stipresnis ir jam nebereikės spręsti šios problemos.

Reiki ir dvasinis išvalymas

Mintis, kad dvasios gali sukelti ligas ir kitas problemas yra plačiai paplitusi tarp gydovų nuo neatmenamų laikų. Buvo sakoma, kad Jėzus gydo išvarydamas dvasias, be to, dabartiniai gydovai ir toliau dirba su mintimi, kad paklydusios dvasios gali sukelti problemų. Yra daugybė būdų, kaip išlaisvinti dvasias, kurių veiksmingumas skiriasi. Norėčiau apibūdinti Reiki metodą, kuris yra ir saugus, ir labai efektyvus. Ši technika gali būti naudojama norint išlaisvinti dvasią iš žmogaus ar iš tokios vietos kaip namai. Jūs neturite būti aiškiaregis, mokėti pamatyti dvasią ar žinoti, kur konkrečiai reikia naudoti šią techniką.

Paprastai, kai žmogaus kūnas miršta, dvasia pakyla į šviesą, kad būtų išgydyta ir palaiminta. Tačiau tam tikromis aplinkybėmis dvasia susipainios ir iš karto neišeis į šviesą. Esybė gali likti netoli žemės plokštumos ir apsigyventi aplink pažįstamus žmones ar vietas. Dvasią gali paveikti žemesni norai ir bandyti žmonėms sukelti problemų. Paprastai tai reiškia žmonių energijos paėmimą; dėl ko jie jaučiasi silpni. Šios dvasios gali sukelti painiavą ir kitų sunkumų, įskaitant blogą sveikatos būklę žmonėms, su kuriais jie bendrauja. Kartais jie prisiriša prie žmogaus auros, kurdami neigiamą įtaką, arba gali būti prijungti prie namų, viešbučių ar kitų pastatų. Jei dirbate su klientu dėl konkretaus klausimo, kuris, atrodo, neišsprendžiamas po kelių seansų, klientas gali turėti dvasią, kurią reikia paleisti. Nebūtina pasakyti klientui, kad jie turi dvasią, nebent manote, kad jis sugebės priimti šią idėją. Jei nemanote, kad protinga pasakyti klientui, paprasčiausiai pasakykite, kad naudosite pažangią gydymo metodiką.

Naudojant šią techniką daroma prielaida, kad dvasia yra kažkaip supainiota, ir tai yra priežastis, kodėl ji kelia problemų. Dvasia turi būti išgydyta, kad ji galėtų eiti į šviesą. Šis procesas nėra testamentas, kai bandai priversti dvasią pasitraukti, tai yra gijimo procesas. Be to, šiame procese nenaudosite jokios asmeninės energijos; nušvitusi būtybė atliks dvasios išlaisvinimo procesą už jus, todėl jis yra saugus. Šis procesas gali būti naudojamas žmonėms, taip pat namams, pastatams ar vietovėms, išleisti dvasias.

Prieš pradedant dvasios išlaisvinimo seansą, jums reikia užmegzti santykius su nušvitusia būtybe, jei dar neturite santykių su ja .. Todėl, kad nušvitusios būtybės neturi ego ir gali naudotis visa Šaltinio jėga (dar vadinama Dievu, Šventąja Dvasia, Aukštesne jėga ir kt.) Tai leidžia joms lengvai išgydyti ir paleisti dvasias. Tai apima bet kokio tipo dvasias, kad ir kokios galingos jos būtų. Norėdami užmegzti santykius su nušvitusia būtybe, pirmiausia nuspręskite su kuria nušvitusia būtybe norėtumėte dirbti. Tai galite padaryti skaitydami literatūrą apie nušvitusias būtybes ir išsirinkdami, kuri jums atrodo patraukli. Kai turite tok, su kuria norėtumėte dirbti, medituokite kiekvieną dieną naudodami distancinį simbolį ir nusiųskite Reiki nušvitusiai būtybei. Siunčiant Reiki, meldžiamasi prašant nušvitusios būtybės sustiprinti jūsų ryšį su jais, kad jie galėtų jums padėti jūsų, kaip gydovo, darbe, ypač atliekant dvasios paleidimo darbus. Darykite tai mažiausiai 15 minučių per dieną 2 ar daugiau savaičių arba tol, kol pajusite tvirtą ryšį su nušvitusia būtybe.

1. Prieš pradėdami dvasios išlaisvinimo sesiją, pasakykite maldą savo nušvitusiąjai būtybei, prašydami, kad jie jus apsaugotų ir dirbtų šiame procese, kad išgydytų ir išlaisvintų dvasią.

2. Pradėkite ramiai sėdėdami, darydami Reiki ant savęs. Tada ant delnų nupieškite Usui galios simbolius, o ant priekinės kūno dalies nupieškite didelį galios simbolį, o ant kiekvienos čakros – mažus simbolius, norėdami, kad jus saugotų „aukštesnioji jėga“.

3. Dabar nupieškite distancinį simbolį, tris kartus pasakykite jo mantrą ir naudodamiesi savo ketinimu, siųskite Reiki energiją tiesiai į dvasią. Atminkite, kad jums nereikia žinoti, kur yra dvasia. Distancinis simbolis veiks kaip įtaisas, nukreipiantis Reiki į dvasią.

4. Nusiuntę Reiki kelioms minutėms į dvasią, pasakykite maldą, kviesdami savo nušvitusią būtybę ir paprašykite, kad išgydytų dvasią ir ją visiškai išlaisvintų, ir pakeltu ją į šviesą. Nušvitusios būtybės yra labai galingos ir lengvai galės dirbti su dvasia ir pakelti ją į šviesą. Kai dvasia nuėjo į šviesą, ji nebegali sukelti problemų žmonėms Žemėje.

5. Toliau siųskite Reiki dar penkias – dešimt minučių arba tol, kol pajusite, kad dvasia buvo paimta.

6. Kartais dvasia paliks neigiamos energijos ir (arba) neigiamo poveikio likučius. Taigi, toliau siųskite Reiki, bet naudodami distancinį simbolį nukreipkite jį į likučius ar padarinius, kuriuos galėjo palikti dvasia. Dabar paprašykite savo šviesuolio išvalyti likučius ir visus padarinius. Darykite tai 5–10 minučių arba tol, kol pajusite, kad neigiami likučiai buvo pašalinti.

7. Sakykite dėkingumo maldą už palaiminimus ir išgydymus, kuriuos gavote jūs, jūsų klientas ir dvasia.

Jei dvasia buvo prisirišusi prie žmogaus, ta dvasia nebegalės sugrįžti ir vėl sukelti problemų. Tačiau tikėtina, kad asmuo pirmiausia traukė dvasią ir todėl galėjo pritraukti kitą dvasią, jei ši silpnybė nebus išgydyta. Norint užbaigti gydymą, būtina padėti žmogui išgydyti priežastį, dėl kurios jis pirmiausia priviliojo dvasią. Tai galima padaryti naudojant įprastą Reiki, gydomąją iniciaciją ir auros išvalymą (psichinę chirurgiją). Taip pat galite naudoti distancinį simbolį, kad nukreiptumėte Reiki į tą sritį, kuri leido dvasiai prisirišti, tada pakvieskite nušvitusią būtybę ateiti ir gydyti. Tikiuosi, kad šie metodai yra naudingi jums ir kad jie padidina meilės ir gydymo kokybę, kuria dalijatės su kitais.

William Lee Rand

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments