Svorio reguliavimas su Reiki

By | 2020 26 gruodžio

SHK yra labai svarbus emocinio arba mentalinio gydymo simbolis. Jo išmokstame antroje Reiki pakopoje, kuris paprastai reiškia „Dievas ir Žmogus tampa viena“. Šis simbolis sujungia protą / sielą su kūnu.

Kaip žinome, svorio reguliavimas yra viena didžiausių šių dienų problemų. Svorio reguliavimas yra ne tik kūno ar besaikio valgymo, bet ir emocijų klausimas, sukeliantis emocinį valgymą ar alkoholio vartojimą ir piktnaudžiavimą kūnu. Šis emocinis simbolis yra labai naudingas ir svarbus norint išgydyti ar palaikyti tinkamą kūno svorį. Tai padeda subalansuoti įvairias emocijas, tokias kaip nerimas, pyktis, depresija, liūdesys, baimė, nervingumas ir kt. Tai taip pat padeda sukurti harmoniją tarp kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulių. Žmonės paprastai mąsto kairiu arba dešiniu smegenų pusrutuliu. Labai maža dalis žmonių harmoningai naudoja abu pusrutulius. Tai dar vienas svarbus dalykas tinkamam kūno svoriui užtikrinti. Be to, kai jūsų smegenys jums duoda tinkamą signalą kokį maistą valgyti arba, kitaip tariant, turite gerą intuiciją, kad tai, ką valgote, yra labai svarbu norint pasiekti reikiamą svorį. Šis simbolis padeda pasiekti tą pusiausvyrą skirtingose smegenų dalyse.

Kaip panaudoti šį simbolį praktikoje? Jei jau esate antroje Reiki pakopoje, tai jūs jau žinote, kaip nupiešti šį simbolį ir juo gydytis. Taigi, norint reguliuoti svorį, kiekvieną dieną atlikdami Reiki praktiką, pradėkite gydytis šiuo simboliu ir mintyse įsivaizduokite, kad milijonai šio simbolio iš Visatos ateina pas jus su šviesos srautu. Kiekvienas simbolis suteikia jums daugiau emocinės pusiausvyros, gydo visas neigiamas emocijas ir pakeičia jas teigiamomis. Tai padeda jums tinkamai pasirinkti maistą, kad jūsų sveikata būtų geriausia. Tai taip pat turės teigiamos įtakos jūsų gyvenime.

Jei ruošiate maistą patys, tada jau turite geros energijos maistui, kuris iš tikrųjų yra geriausias jūsų sveikatai. Taigi, įsitikinkite, kad gaminate maloniai sau ir savo šeimai, ir to pakanka. Bet jei valgote paruoštą maistą arba kažkas jums gamina maistą, prieš valgydami turėtumėte įkrautį jį su Reiki. Prieš įsidėdami kąsnį į burną, paimkite kiekvieną šaukštą ir mintyse nupieškite simbolį ant savo maisto ir kramtykite, kad įsitikintumėte, jog jis tampa panašus į skystį, prieš jį nuryjant. Labai svarbu kramtyti ir įsivaizduoti, kad emocinio simbolio energija rezonuoja maiste. Kuo daugiau tai praktikuosite, tuo labiau tai padės jums virškinti maistą ir pripildyti maistą gerosios Reiki energijos, kuri negali pakenkti, tačiau gali išgydyti jūsų kūną iki pat molekulių lygio. Šis maistas pamažu taps jūsų kūnu. Kaip ir visi žmonės valgo obuolius, vynuoges, bananą ar bet kokį kitą maistą, jie iš jų gamina energiją, kuria aminorūgštis, kurios pasiskirsto po jūsų kūno dalis. Todėl, mažiau svarbu ką valgote, jei tai valgote tinkamais kiekiais, tačiau tai, kaip valgote, daro daug skirtumų. Nesvarbu jei iš vaisių, daržovių ar dar ko nors gaunate 20 kalorijų, svarbu, kiek ta energija yra gryna ir ką ji sukurs jūsų kūne.

Dar keletas patarimų:

Valgykite kas 3 valandas nedideliais kiekiais. Nevalgykite, kol skrandis bus pilnas, nes jūsų kūnas siunčia signalus į jūsų smegenis, ir reikia šiek tiek laiko kol skrandyje pajuntamas sotumas. Taigi, kai jaučiatės 70% sotus, pats laikas sustoti ir tai yra geriausias būdas suvalgyti reikiamą kiekį, nes per 10–15 minučių pasijusite sotūs.

Daugiau praktikuosite šį simbolį, daugiau jis padės jums subalansuoti smegenis ir gauti teisingus signalus. Visada geriausia valgyti namuose gamintą maista, o jei nėra tokios galimybės, tuomet rinktis tik gerus restoranus, nei valgyti restoranuose, kur mažą atlyginimą gaunantys darbuotojai gamina maistą iš nusivylimo ir nuovargio ir perduoda tą energiją į jūsų porciją. Užuot stebėję, kiek suvartojate aliejaus ir kiek keptų produktų suvalgote, stebėkite, ko reikia jūsų organizmui, ir maitinkite jį pagal poreikį.

Vanduo yra labai svarbi kūno svorio dalis, nes jis sudaro apie 70 procentų kūno masės, todėl įsitikinkite, kad duodate tinkamas vandens molekules, kurios gerai rezonuoja jūsų kūne, kad būtų užtikrinta geriausia emocinė pusiausvyra.

Tai yra elementarūs svorio reguliavimo dalykai, tai nėra kažkoks raketų mokslas. Tiesiog supraskite, ko nori jūsų kūnas, ir padovanokite jam tai. Norėdami geriau suprasti, atlikite meditaciją, gydykitės ir praleiskite dar šiek tiek laiko su savo kūnu.

Daug meilės ir šviesos.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments