Reiki skydas

By | 2020 26 gruodžio

Pasaulyje yra labai daug žmonių ir situacijų. Ne visi jautriai reaguoja į kitų jausmus. Ne kiekviena situacija yra palanki ir mums patinka. Gyvenime privalome sutikti žmonių, kurie bus nemandagūs ir nejautrūs. Taip pat tikėtina, kad susidursime su žmonėmis, situacijomis ir vietomis, kuriose yra stiprios ir sunkios energijos.

Daugelis žmonių nėra paveikūs kitų žmonių energijoms ar situacijoms. Jų energijos laukai turi šarvo tvirtumą, į kuriuos negali prasiskverbti nė viena žemesnė energija. Ir yra kitų, kuriuos lengvai veikia žemesnės energijos ir sunkios situacijos. Jei priklausote pastarajai kategorijai, nenusiminkite. Tai nereiškia, kad jūsų energetinis laukas nėra pakankamai geras. Kaip ir mes fiziškai esame skirtingi, taip ir normalu, kad žmonės skiriasi energetiškai. Energetinio kūno makiažas tinka tikslui, kurį čia atėjote atlikti, ir pamokoms, kurias pasirinkote išmokti.

Gerbkite savo jautrumą. Nesigėdykite to. Kad viskas būtų lengviau, laikykitės atokiau nuo žmonių ir situacijų, dėl kurių jausitės pažeidžiami ir išsekę. Sausakimšos vietos, smurtiniai filmai ir knygos, sensacingi žiniasklaidos pranešimai, muilo operos, kraštutinės materializmo formos, apkalbų platintojai ir panašūs dalykai gali jus alinančiai paveikti. Būdamas jautrus žmogus, jūs linkęs absorbuoti jų skleidžiamas energijas ir proceso metu jaustis varganai.

Laikykitės atokiau ne todėl, kad esate pranašesnis, o likęs pasaulis blogas. „Ego“ gali pasinaudoti šia proga ir pastatyti jus ant paviršutiniško pranašumo pjedestalo. Tai tiesiog netiesa ir galų gale būsite dar labiau išsekę. Kiekvienas žmogus turi vienodą dieviškumo kibirkštį. Tačiau žmonės čia, šiame pasaulyje mokosi įvairių pamokų, ir jie augs, kai jiems bus tinkamas laikas. Kadangi jūs jau pradėjote savo sąmoningumo kelionę, jūsų energijos vis labiau atsiliepia tyrumu ir meile. Negalite toleruoti žemesnių energijų, kol nepasieksite taško savo dvasinėje kelionėje, kai niekas jūsų nebepaveiks. Iki tol būk švelnus savęs atžvilgiu ir laikykis atokiau nuo visko, kas tave sekina.

O kaip su situacijomis, kurių negalime išvengti, paklausite? Kadangi gyvename praktiškame pasaulyje, dažnai esame priversti būti tokiose situacijose, dėl kurių jaučiamės pažeidžiami. Pavyzdžiui, jei jums reikia aplankyti ligoninėje esantį asmenį, neturite kito pasirinkimo, kaip ten nuvykti fiziškai. Arba gali tekti dalyvauti vakarėlyje, kuriame pastebėsite, kad žmonės apkalba, rūko, vartoja alkoholį ar tiesiog daro tai, kas ne jūsų skoniui. Kai kada vien pokalbis su kai kuriais žmonėmis ar jų namų lankymas gali išeikvoti energiją.

Suprasite, kad sugėrėte negerą energiją iš kitų žmonių ar situacijų, kai juntate irzlumą, nuotaikos pasikeitimą, pavargimą ir išsekimą be aiškios priežasties. Radę tuos jausmus galite apsisaugoti Reiki skydu. Dar geriau būtų patekti į potencialiai išsekinančias situacijas su Reiki skydu.

Yra daugybė būdų sukurti Reiki apsaugai ir geriausias būdas yra tas, kuris tinka jums. Žemiau pateikiamos keletas idėjų.

Įsivaizduokite burbulą, kuris visiškai supa jūsų kūną. Šis burbulas gali būti bet kokios jums patinkančios spalvos ir gali būti toks didelis ar mažas, kiek jums patinka. Kai kurie žmonės mėgsta padaryti savo burbulą atspindintį, todėl viskas, kas nėra burbulo ribose, ir nėra skirtas aukščiausiai naudai, tiesiog atšoka. Kad ir kaip jūs sukurtumėte savo skydą, idėja yra jį įkrauti Reiki energija, prašant, kad niekas neprasiskverbtų į lauką, kuris nėra jums naudingas, tarnaujant Aukščiausiajam Gėriui. Naudokitės tuo, kai einate į viešą vietą, jungiatės prie interneto, eidami miegoti, prieš Reiki seansą ar prieš meditaciją.

Kitas būdas:

Giliai įkvėpkite.

Paprašykite Reiki:

„Reiki, prašau, suformuok aplink mane savo energijos apsauginį skydą. Ačiū”

Tai pasakę, vizualizuokite Reiki srautą, judantį aplink jus sukamaisiais judesiais ir formuojantį energijos skydą, panašų į vamzdelį. Galite pradėti formuoti šį skydą nuo viršugalvio ir tęsti tol, kol pasieksite kojas. Vizualizuokite skyde judančius simbolius SHK ir ČKR.

Jei jums patinka dirbti su šviesa ir spalvomis, taip pat galite pridėti papildomą baltos arba rausvos spalvos sluoksnį virš savo Reiki skydo. Pateikite užklausą taip,

„Miela balta / rožinė šviesa, prašau suformuoti meilės ir apsaugos skydą aplink mano kūną. Ačiū”

Vizualizuokite pasirinktą šviesą, suformuodami kitą sluoksnį virš savo Reiki skydo ir skleisdami meilę. Šis sluoksnis ne tik neleidžia jūsų paveikti kitų energijų, bet ir skleidžia meilę bei šviesą. Tai naudinga žmonėms ar situacijoms, kurios išeikvojo jums energiją.

Nepamirškite dėvėti savo Reiki skydo, kai to reikia, nejausdami jokios baimės Jokios žemesnio lygio energijos negali tavęs paliesti, kai tave apima meilė ir šviesa. Būkite laisvi ir mėgaukitės gyvenimu!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments