Reiki ir pasireiškimo jėga

By | 2020 27 gruodžio

Kokia yra traukos jėga? Ar kai kurie žmonės yra gimę po laiminga žvaigžde, kuri suteikia jiems galimybę lengvai gauti viską, ko jie trokšta? Ar pastebite priešingai … žmonės, kurie niekada negauna to, ko nori, kad ir kaip stengtųsi? Jei jūsų atsakymas yra „taip“ į abu šiuos klausimus, tada aš jūsų klausiu, ar žinote, kuo skiriasi šių dviejų tipų žmonės? Ar tikite, kad kai kuriems žmonėms tiesiog pasiseka?

Atsakymas į šiuos klausimus yra paprastesnis, nei jūs manote. Yra tokia jėga, kurią pasiekti ir nukreipti yra labai lengva, ji veikia automatiškai ir yra už jūsų sąmoningumo ribų. Tai yra apraiškos jėga, kurią sukuria jūsų protas. Šią galią galima labai sustiprinti su Reiki. Jūsų proto pasireiškimo jėga yra nuolatinis ryšys su Visata. Tai yra jūsų pasakojimas Visatai, kas turi pasireikšti jūsų gyvenime.

Jūs galite pradėti keisti savo gyvenimą jau šiandien, bet pirma reikia išmokti aiškiai suformuoti tikslus. Kai tai padarysite, pasitelksite tinkamą discipliną prote, tuomet Reiki gali padėti jūsų tikslams realizuotis fizinėje tikrovėje kartu su pasireiškimo jėga.

Kaip veikia pasireiškimo jėga

  1. Pasireiškimo jėgos kelias prasideda tą akimirką, kai jumyse atsiranda idėja. Nuo tos akimirkos idėja egzistuoja Kauzaliniame plane.

    Kauazalinis planas yra vieta, kur naujai sumanyta idėja veikia kaip kibirkštis, kad uždegtų pasireiškimo energiją.

  2. Iš pradžių jūs pradedate galvoji apie savo idėją, ir ji pradeda reikštis Mentaliniame plane. Idėja dabar tampa minties forma. Jūs turite vystyti idėja mintimis, suteikti jai struktūrą, detalizuoti. Visados geriau tai daryti su užrašais. Kurkite planus ir brėžinius … kuo detaliau, tuo geriau.

Kai jūsų idėja susiformuoja Mentaliniame plane, jai reikia suteikti energijos .. daug geros, pozityvios energijos. Reiki ir pozityvios emocijos tam tinkama labiausiai. Atminkite, jog emocijos veikia kaip katalizatorius pasireiškimo jėgai. Kai jūsų idėja gaus pakankamai Reiki ir teigiamų emocijų energijos, ji pradės formuotis Astralinio plano lygmenyje.

3. Astralinis planas dar kitaip vadinamas Emociniu planu. Kai jūsų idėja užsipildys pakankamu kiekiu pozityvios energijos Astraliniame plane, ji pradės formuotis sekančiame Fiziniame plane.

4. Fizinis planas tai yra pasireiškimo jėgos galutinis tikslas. Viskas prasideda iš pradžių energetiniame lygmenyje, o tik vėliau materializuojasi fizinėje formoje.

Bet kokiam tiksliau materializuotis fiziniame plane pradžiai reikia:

  • Susiformuoti kaip idėjai Kauzaliniame plane,
  • Tuomet kaip minties formai Mentaliniame plane,
  • Tada Astraliniai arba emocijos formai Astraliniame plane.
  • Daug Reiki ir pozityvios emocijų energijos pastarąjam planui leis tikslui materializuotis Fiziniame plane.

Keli patarimai:

Išsigrynindami savo tikslą, atkreipkite dėmesį į tai, ar sutelkiate dėmesį į problemą (nuo kurios bandote nutolti), ar į patį tikslą.

Būkite atsargūs, ko prašote. Niekada neprašykite tikslo, kuris kaip nors pakenktų kažkam ar pažeistų žmogaus teises.

Pvz., Jei Jonas sutelks į problemą, kurią jis bando pašalinti, tarkime, problema yra automobilio neturėjimas ir jei Jonas emociškai akcentuos „automobilio trūkumą“, užuot gavęs automobilį, jis „transliuos“ žinią Visatai, kad jis neturi automobilio ir jo neturės.

Visata nesprendžia, ar gautas pranešimas yra geriausias Jonas interesas. Visata veikia tik kaip veidrodis, atspindintis tai, ką ji gauna – šiuo atveju tai atspindėtų „automobilio trūkumą“ atgal Jonui. Geriausiu atveju šios situacijos sukurta energija trukdytų Jonui stengtis pasiekti savo tikslą. Pagalvokite apie šią situaciją kaip apie energetinį neatitikimą tarp Jono emocinės energijos ir energijos, kuri turi būti sukurta, kad tikslas būtų pasistūmėjęs į pasireiškimo kelią.

Kaip siųsti Reiki savo tikslams

Siųskite Reiki savo tikslams reguliariai. Turintys pirmą pakopą skirkite 10–15 minučių Reiki, užrašykite savo tikslą ant popieriaus ir uždėkite rankas ant jo, leiskite Reiki energijai tekėti.

Kai jūsų emocinė energija bus suderinta su tikslo energija, jums tereikia išlaikyti atsipalaidavimą savo tikslui. Tai pasiekiama pasitikint, kad Visata ir jūsų Aukštesnysis Aš visada atneš jums tai, kas naudinga jūsų pačiam aukščiausiajam labui, jei leisite savo ego pasitraukti iš kelio.

Baigę siųsti Reiki savo tikslui, paleiskite jį. Nusiųskite jį atgal į Visatą. Likusią dienos dalį negalvokite apie tikslą. Daugeliui žmonių šis žingsnis yra labai sunkus … vis dėlto jis yra būtinas. Jei nepaleisite savo tikslo, Visata negalės su juo dirbti. Atsikratyti savo prisirišimų … įskaitant prisirišimą prie savo tikslų … yra viena iš svarbių pamokų, kurias turite išmokti, kad galėtumėte žengti kaip Reiki gydytojai ir dirbti su pasireiškimo jėga.

Dar kelios mintys apie pasireiškimo jėgą

Svarbiausia, visada nepamirškite padėkoti. Kai jūsų tikslas pasireikš, visada dėkokite Visatai, savo Aukštesniąjam Aš, Dievui / Deivei, savo dvasiniems vadovams ir bet kokiam kitam dieviškumo pasireiškimui, kuriuo jūs tikite. Takata visada sakė, kad norint dirbti su Reiki būtinas dėkingumas.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments