Reiki dvasių išvarymui

By | 2020 27 gruodžio

Tamsios būtybės kartais gali pasirodyti jūsų pasaulyje. Tai yra visiškai normalu ir kasdieninė Visatos dalis. Neigiamų subjektų neturėtumėte bijoti. Baimė mums niekaip nepadeda, tik padaro juos stipresnius ir maitina neigiamą energiją, kurią jie bando paskleisti. Jei esate Reiki praktikas, jūs jau turite vieną iš geriausių būdų pašalinti tamsiąsias esybes iš savo proto, auros ir namų.

Kaip sužinoti, ar aplinkui yra tamsi esybė, ar jūs tiesiog paranojikas? Visiškai normalu pažiūrėjus siaubo filmą ar kažką panašaus manyti, kad naktį girdi kažkokius garsus arba kad tave stebi kažkas neigiamo. Nors pats filmas nėra teigiamos vibracijos dalykas, jis automatiškai nesiunčia kažkokio neigiamo subjekto, kuris jus persekiotų. Tai tiesiog filmas. Vis dėlto, jei jums kyla jausmas, kad kažkas jus stebi, reguliariai girdite garsus naktį, kurie jus vargina ir kurių negalima iš tikrųjų paaiškinti arba matote pro šalį einančius vaizdus ar šešėlių figūras, greičiausiai jūs turite tamsią būtybę savo erdvėje. Kita indikacija gali būti, jei jūs esate pozityvus žmogus ir staigiai pasijuntate liūdnas be jokios aiškios priežasties. Taip pat ir jūsų naminiai gyvūnai gali duoti jums signalą, kai juos namuose išgąsdina kažkas ko negalima lengvai paaiškinti.

Gerai, sakykim jūs priėjote išvados, kad kažkur jūsų erdvėje yra negatyvi būtybė. Ką daryti toliau? Reiki! Reiki siūlo vienas iš geriausių priemonių šalinant ir transformuojant bet kokios rūšies neigiamas energijas ir būtybes. Tai greita, paprasta ir gali akimirksniu sustabdyti bet kokį neigiamą poveikį.

Kaip greitai pašalinti tamsias būtybes naudojant Reiki:

  1. Pripažinkite, kad tai egzistuoja. Nereikia su ta būtybe užmegzti jokio ryšio. Tiesiog pažvelgkite į ją. Tokiu būdu, jūs pripažystate jos egzistavimą, neįsitraukdami į jos energetiką. Įsitraukimas tik maitins ją neigiama energija.
  2. Vos tik pažvelgus į ją vizualizuokite baltą Reiki energijos burbulą, kuris apgaubią tą tamsią būtybę.
  3. Tuomet pasitelkę mintis arba ranka nupieškite Reiki Meistro simbolį. Jei neesate Reiki meistras, tuomet naudokite Jėgos simbolį.
  4. Toliau vizualizuokite, kad vos tik simbolis patenka į šį burbulą, jis pradeda transformuoti tamsią būtybę Reiki burbule, kol jos ten nebelieka.
  5. Reiki burbulas palieka jūsų namus ir pranyksta Visatoje atlikęs savo darbą.

Jei jūsų prote yra negatyvios mintys, tuomet jūs taip pat naudojate aukščiau pateiktą metodą. Tik skirtumas tas, kad šį kartą apgaubiate Reiki burbule ne tamsią būtybę, o jūsų prote esančias mintis. Toliau eiga tokia pati.

Ši praktika gali turėti dramatišką poveikį jūsų gyvenimui ir tikrai gali padėti pakeisti jūsų namų ir jūsų pačių vibracijas. Sėkmingai išbandę šį Reiki metodą nebijokite jį perduoti ir padėti kitiems. Reiki skirtas dalintis. Ar galite įsivaizduoti, koks būtų šis pasaulis, jei visi kasdien transformuotų tamsą?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments