Skip to content

Meditacinis pratimas su Reiki simboliais

  • Linas 

Šis meditacinis pratimas skirtas darbui su Reiki simboliais.

Įsitaisykite patogiai, taip kaip jums yra įprasta atliekant meditaciją. Paklauskite savęs – „Kaip aš šiandien jaučiuosi?“ Turite pajausti be išankstinio nusistatymo savo dabartinę būseną, tiesiog pasistenkite pajausti jūmyse esančią energiją, atlikite bent tris gilius įkvėpimus ir iškvėpimus.

Jei jaučiatės pasinėrę į save ir praradę ryšį su aplinkiniais, tuomet turėtumėte panaudoti antrą simbolį.

O jeigu jaučiate, kad jūsų energija yra labiau išreikšta į išorinį pasaulį nei į vidinį, panaudokite Jėgos simbolį.

Jei esate labai jautrus jus supančių energijų būsenoje ir lengvai jungiatės su pojūčiais ir emocijomis, net ir esant dideliems atstumams, turite dirbti su nuotolinio gydymo simboliu, šis simbolis padės jums susitelkti į dabartį.

Jei jaučiatės labai susijęs su fiziniu pasauliu ir turite iš naujo susisiekti su šventąja Šaltinio energija, su pilnatve, tuomet turite dirbti su meistro simboliu, jei esate inicijuotas.

Tai yra nedidelė pagalba, padėsianti pasirinkti simbolį, kuris gali jums geriausiai padėti, tačiau jei jaučiate tvirtą intuityvų poreikį pasirinktį konkretų simbolį, tai taip ir darykite. Išdrįskite vadovautis savo jausmais.

Atlikimas

Kai jau nustatėte savo energetinę būseną ir žinote, kokį simbolį naudosite dabartinėje būsenoje, ramiai kvėpuodami piešiate simbolį kiekviename savo energijos centre (čakroje). Labai svarbu atkreipti į simbolį visą dėmesį, nes tai leis simbolio energijai išlikti vibruojančiai mūsų energetiniuose centruose. Taigi, nupieškite simbolį ir ištarkite jo mantrą jį piešdami, atkreipdami ypatingą dėmesį į jo piešimo veiksmą. Pakartokite šią procedūrą kiekvienoje savo čakroje, neskubėkite, gerai atpažinkite simbolį, sutelkite į jį visą dėmesį, pajuskite jo energiją piešdami ir ištardami jo vardą. Jei jaučiate poreikį nukreipti simbolius kur nors šalia čakrų, vadovaukitės savo nuojauta.

Šis pratimas yra labai galingas, nes suteikia mums psichinio aiškumo, reikalingo teigiamam valančiam darbui sukurti. Šį pratimą galite atlikti kiekvieną dieną ir daug geriau nekartoti to paties praėjusios dienos simbolio, kad atnaujintume visą mūsų energiją. Taip pat galite tai padaryti kas savaitę ar kas 15 dienų, kai manome, kad turime vėl susisiekti su šaltinio energija, kuri skatina mūsų asmeninį augimą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *