Gioši Ho ir Koki Ho – Gydymas žvilgsniu bei gydymas kvėpavimu

By | 2021 20 vasario

Įžanga

Japonų kalbos žodis Gioši reiškia žiūrėjimą, o žodis Koki pūtimą. Šios dvi technikos yra lyg jūsų kairė bei dešinė ranka. Jei norite pasiekti gerų gydymo rezultatų, šios dvi technikos turi būti naudojamos kartu. Jūs visada pradedate nuo Gioši Ho. Kaip teigia šaltiniai Sensėjus Usui šias technikas naudojo smulkioms ir vidutinėms traumoms gydyti. Pasak jo, rezultatas pasiekiamas geriausias jei technikos taikomos iš karto įvykus traumai. Tai garantuoja sėkmę: žaizda sugyja greitai, nepalikdama jokio rando. Jis aiškina, kad Reiki sklinda iš viso mūsų kūno, o ypatingai iš rankų, akių, per kvėpavimą bei pėdas. Norėdami gydyti, mes turime išmokti ne fokusuoti žvilgsnio – žiūrėti į tuštumą. Spoksojimas yra agresyvus, o agresyvus žvilgsnis ne gydo – jis įsibrauna.

Treniruotė

akys

Praktikos pradžiai ko gero reiktų pradėti nuo kokio objekto, pavyzdžiui gelės. Paimkite gėlę į savo rankas, arba padėkite priešais save per atstumą, akių lygyje. Atpalaiduokite savo žvilgsnį. Atpalaiduokite akis, ir žiūrėkite į gėlę lyg kiaurai per ją, ar už jos. Po kurio laiko pastebėsite, kad jūsų matymo laukas pasidarė periferinis. Dabar galite matyte vos 360 laipsnių kampu.

Žiūrėkite į gėlę ir leiskite jos vaizdui pasiekti jus. Pastebėkite, kaip labai subtilus kvėpavimas vyksta per jūsų akis. Praktikuokite šį pratimą kasdien po 10 minučių, kol pajusite, kad galite gydyti ir žmones. Jei esate įsimylėjęs: tuomet viskas labai paprasta, tokiu pačiu būdų žiūrėkite į savo mylimąjį.

Gioši Ho technika

Su lengva koncentracija kelias minutes stebėkite tą kūno dalį, kurią norite gydytį. Žiūrėdami į pacientą, leiskite jo atvaizdui pasiekti jūsų akis, vietoj to, kad “aktyviai žiūrėti”. Atkreipkite dėmesį kaip yra sukuriamas energijos ratas tarp paciento ir jūsų, kuomet jo energija patenka į jūsų akis.

Koki Ho technika

koki ho

Įkvėpiame per nosį, ir ikvėpimą traukiame į jūsų tandeną. Sulaikome kvėpavimą kelias sekundes ir tuo pačiu metu nupiešiame jėgos simbolį su liežuviu ant gomurio. Nupiešus atliekame iškvėpimą kartu su simboliu į tą kūno vietą, kurią gydome. Iškvėpimas atliekamas labai lėrai, pro vos pravirą burną. Pastebėsite, kad iškvėpimas nors viduje ir atrodo karštas, patampa šaltu. Kūno dalis turėtų būti 20-25 cm atstumu nuo jūsų burnos, kad pacientas galėtų jausti jūsų kvėpavimą gydomoje vietoje.

F. P. Arjava patirtis

…”Aš turėjau daug keistų patirčių su šia technika. Kartą, aš gydžiau berniuką, kuris nukrito žemyn laiptais. Jis atrodė, kaip vienaragis velnias! Berniukas siaubingai verkė ir po trijų minučių stebėjimo jo kaktos, guzas pranyko, o jis ramiai užmigo man ant kelių. Motina buvo šokiruota … Tokiu būdu jūs galite dirbti su fiziniu kūnu, auroje, su nuotraukomis derinant kartu su distanciniu gydymu. “…

ĮSPĖJIMAS – tai yra skubaus atvejo metodas ir turėtų būti taikomas tik kelioms minutėms. Jei praktiką atliksite per ilgai, galite pavargti.

Apibrendrinimas

  • Žiūrėkite į gydomą kūno dalį 2-3 minutes.
  • Pūskite į tą kūno vietą lėtais iškvėpimais pro sučiauptą burną.
  • Jei oda nėra pažeista, švelniai patrinkite tą vietą, kol skausmas sumažės. Jei skausmas gryžta, patrinkite dar. Japoniškai tai vadinama “bušu”.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alius
Alius
1 year ago

Ačiū!

trackback

[…] Gilus kvėpavimas— Kvėpavimas yra jungiamoji grandis tarp kūno ir proto. Taigi kuo labiau atsitiktinis mūsų kvėpavimas, tuo didesnė tikimybė, kad patirsime nevaldomas ir didžiules emocijas. Pabandykite įtraukti „gilų kvėpavimą“ į savo kasdienybę. Pirmiausia pradėkite nuo kelių minučių kasdien ir praktikuokite, kol tai taps jūsų įprastu kvėpavimu. Galima panaudoti Koki Ho techniką. […]