Finansinė gausa su Reiki

By | 2020 27 gruodžio

Pinigai nepaneigiamai yra vienas iš svarbiausių gyvenimo poreikių. Vieni žmonės gimsta jau su sidabriniu šaukštu burnoje, kai tuo tarpu kitiems reikia verstis per galvą, kad pasiekti tokį lygmenį. Taip pat yra daugybė žmonių, kurie visiškai nestresuoja dėl pinigų ir juos nesunkiai pritraukia į savo gyvenimą. Nepaisant to, mes visi esame palaiminti kūrybine galia kurti klestėjimą ir finansinę gausą savo gyvenime, nes pinigai yra energija, tokia pat kaip ir meilės energija. Mes galime susiderinti savo energijas dirbdami su savo vidiniais įsitikinimais bei emocijomis.

Žemiau pateikiama keletas patarimų padėsiančių kurti jūsų gerbūvį ir gausą jūsų gyvenime.

 1. Reiki dirba su mūsų energetiniais kūnais, išvalo aurą bei atstato harmoniją visose čakrose.

• Kai jūs dirbate su Reiki norėdami pagerinti savo finansinę gausą, stiprinkite savo bazinę (muladhara) bei saulės rezginio(manipura) čakras. Saulės rezginys yra asmeninės energijos, jėgos ir pasitikėjimo šaltinis. Kai jūs esate pasitikintis savimi, jūs tikrai sėkmingai tvarkysite reikalus savo profesinėje veikloje ir pritrauksite daugiau galimybių uždirbti pinigų. Tačiau, jei manipura čakra yra silpna ar užblokuota, ji gali stabdyti jūsų svajonių išsipildymą. Priedo, stipri saulės rezginio čakra padeda akimirksniu įkrauti jūsų intensijas ir paskatinti veikti traukos dėsnį jūsų labui.
• Bazinė čakra(muladhara) yra saugumo ir materialinio komforto centras. Kai medžio šaknys yra stiprios ir gilios, medžio šakos siekia dangų. Dirbkite su savo bazine čakra, kad pašalintumėte baimes ir nesaugumo jausmą, ir pinigai pradės plaukti į jūsų gyvenimą.
• Pritraukti pinigų energijai naudokite Jėgos simbolį. Galite jį atsispausdinti ir įsidėti į piniginę. Taip pat galite susirašyti visus tikslus susijusius su pinigais ir šalia nupiešti jėgos simbolį. Tuomet, kasdiena siųsti Reiki į tuos užrašus ir leisti pinigams tekėti į jūsų gyvenimą išlaikant teigiamą požiūrį į pinigus.
• Citrino kristalas taip pat padeda pritrauktį sėkmę į jūsų profesinę veiklą. Naudokite jį savo Reiki praktikoje arba padėkite šalia savo santaupų, jei tokias laikote namuose.

2. Afirmacijos – labai svarbu paleisti visas negatyvias programas ir pasąmoningas mintis, kurios gali trukdyti pinigams ateiti į jūsų gyvenimą. Vienas iš būdų tam pasiekti yra pasitelkus afirmacijas. Galite susikurti savo arba pasinaudoti pateikiamomis žemiau:

• Aš esu pinigų magnetas ir pinigai laisvai teka į mane.
• Mano pajamos viršija mano išlaidas.
• Pinigai ateina pas mane suplanuotais ir neplanuotais keliais.
• Pinigai daro teigiamą poveikį mano gyvenimui.
• Aš dėkoju Visatai už pinigų srautą į mano gyvenimą.

3. Dėkingumas

Kai kurie žmonės aplink save sukuria sustingusios energetikos lauką, ir patampa per daug taupūs net gi būtiniausioms išlaidoms. Labai svarbu atsikratyti pasipriešinimo išleisti daugiau, jei norite gauti. Pinigai yra energija ir ji privalo tekėti. Taigi, bet kada kai leidžiate pinigus, neleiskite jų sunkia širdimi. Vietoj to, jauskite dėkingumą Visatai, jog ši suteikia jums materialinį komfortą gyvenime. Kai gaunate pinigų, vėlgi išreikškite dėkingumą už tai ką gavote.

Atminkite, kad mes gyvename pritekliaus visatoje, kurioje nieko netrūksta, jei tik mes susideriname su tokiomis energijomis. Svarbiausia yra susiderinti su būsena, kai gaunate Visatos dovanas ir esate atsakingi už tai, kas esame ir ką norime padaryti savo gyvenime.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments