Energetinis erdvės valymas su Reiki

By | 2020 29 gruodžio

Chaosas ir netvarka yra šios tikrovės dalis, o pasitelkdami jėgos simbolį mes galime sukurti subalansuotą ir harmoningą aplinką. Jūs galite panaudoti šį simbolį žmogui (pvz. pašalinti bloką tam tikroje kūno vietoje), tarp kelių žmonių (sumažint konfliktui) ir erdvėse.

Erdvė aplink mus yra užpildyta ki energijos, kuri gali būti užblokuota, taip kaip ji būna užblokuota ir žmogaus kūne. Praleiskite šiek tiek laiko kambaryje ir pajauskite jo energetiką. Ką jaučiate? Kaip kambario energijos veikia jus? Vizualizuokite jėgos simbolį kambario centre, kad šis įneštų harmoniją ir atstatytų balansą. Atlikdami šį veiksmą nuolatos sukursite galingą gydančią erdvę.

Pratimo eiga:

  1. Kreipkitės į savo Dievybę, angelus ar savo dvasinius vadovus pagalbos, apsaugos ir vedimo šio pratimo metu.
  2. Uždekite žvakutę arba pasmilkykite kambarį smilkalu.
  3. Pradėkite nuo rytinės sienos arba kampo prieš laikrodžio rodyklę, pieškite vieną arba visus Reiki simbolius ant kambario sienos arba kampo. Vizualizuokite, kad energija apgaubiate kambarį nuo kampo iki kampo. Jei patalpos kelių aukštų prie šių veiksmų pridėkite ir tą patį su lubomis ir grindimis.
  4. Pabaigai, kambario centre nupieškite trečią ir/arba ketvirtą Reiki simbolį.

Tai darydami, būkite budrūs kambario energijai ir elkitės atitinkamai. Pavyzdžiui, jei vienas kambario kampas jaučiasi sunkus ar užblokuotas, pasilikite tame kampe ilgiau, suteikdami energijai daugiau laiko harmonizuotis.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments