Biosen – Reiki šerdis

By | 2021 21 vasario

[pms-restrict subscription_plans=”4412″]

Biosen yra dažnis sklindantis iš įtampos ar sužeistos vietos, sergančios kūno dalies, kuomet kraujo ir limfos kūneliai yra blokuojami dėl susikaupusių toksinų. Bet tai dar ne viskas. Kartu tai ir kūno reakcija į gaunamą Reiki energiją – gijimo procesas!

Įvertinus tai, kas išdėstyta aukščiau, patyręs praktikas gali prognozuoti kiek laiko prireiks gydymui ar gydymo sesijoms ir laiko klientui atsistatyti. Nors biosen ir skamba kiek negatyviai, gera žinia yra ta, kad biosen nėra blogas dalykas: tai Gyvenimo ženklas. Mūsų kūnas yra nuolatiniame judėjime ieškant natūralaus balanso. Šis balansas nėra pastovus; jis kinta akimirka po akimirkos – taip kaip ir mes! Ryšiumi su biosen mes dirbame su penkiais aspektais, kuriuos paaiškinsiu žemiau.

Skirtingi kūne vykstantys procesai

Pirmas žingsnis yra tapti dėmesingu visų skirtingų kūne vykstačių procesų. Šie vidiniai procesai nėra biosen, ir su nedidele praktika jūs gebėsite atskirti tai.

 • Kiekvieną kartą kai uždedate rankas ant kliento ar savo kūno, jūs jaučiate kaip rankomis į kūną kurį liečiate teka energija. Vėliau aš parodysiu kaip galima sustiprinti Reiki tekmės pojūtį.
 • Galbūt jūs jaučiate kliento pulsą. Jį lengvą pajusti ties miego arterija, krūtine bei riešais. Jei neesate tikras, ar tai ką jaučiate yra biosen ar žmogaus pulsas, stebėkite pojūčius abejose rankose ar jaučiate pulsą ir vienoje ir kitoje rankoje.
 • Jūs galite būti sąmoningas energetinio pulso kūno, kurį liečiate. Prašau atlikite eksperimentą: Su viduriniu pirštu nespausdami palieskite savo bambą ir stebėkite pojūčius, ką jaučiate. Jūs galite pajausti labai greitą ir subtilų pulsą, kurį galima palyginti su kūdikio širdies ritmu motinos pilve. Tai yra energetinis pulsas, o ne biosen.
 • Jūs galite pajausti vidaus organų peristaltinį judėjimą. Kiekvieną kartą kai uždedate rankas ant skrandžio ar žarnyno, kūnas sureaguoja judėjimu ir gurgimu į sklindančią energiją, į jūsų rankų šilumą, mylintį prisilietimą. Tačiau visi vidaus organai juda, ir jūs galite pajusti šį judėjimą, jei pastebėsite tai tyloje. Kai sekanti kartą gydysite kieno nors inkstus, atkreipkite dėmesį.
 • Jūs jaučiate temperatūrą, tekstūrą ir kūno tankį, o taip pat savo rankų temperatūrą.

biosenasDėl įspūdžių gausos, biosen lengviau pajausti ant kieno nors kito kūno. Lengviausias būdas pradėti praktikuoti biosen pasirenkant sunkiai sergantį ligonį, nes tuomet biosen bus stiprus ir apčiuopiamas. Tačiau aš nesakau, kad jūs neturėtumėte gydyti savęs; su praktika jūs sugebėsite pajusti biosen ir savo kūne. Ko gero pradžioje lengviau pajusti biosen savo galūnėse nei liemens srityje. Ir iš esmės atrodo, kad moterims yra lengviau pajusti savo biosen, dėl to, kad jos geriau jaučia savo kūną nei vyrai.

Sritys, kuriose biosen parodo save

Toksinų susikaupimas nutinka tam tikrose nurodytose kūno vietose. Kaip minėjau anksčiau, tai vietos kūne, kuriose daug judėjimo ar jos pačios juda daug.

 • Dideli sąnariai
 • Vidaus organai
 • Ten, kur teka limfa
 • Galva
 • Probleminė vieta, jei tokia yra

Jei pasižiūrėsite į rankų pozicijas, kurių mokė Takata, jūs rasite būtent šias kūno vietas. Takata šį sisteminį gydymą pati vadino „Pagrindo gydymas“. Šis „pagrindo gydymas“ buvo jos priedas prie originalaus mokymo.

biosen dažnai susikaupia viršutinėje kūno dalyje. Jei kažkas turi stiprų biosen tarp menčių, yra gyvybiškai svarbu, kad jūs gydytumėte jį pakankamai, kol biosen nenusileido žemyn ir nesusikaupė aplink vidaus organus.

Penki biosen lygiai

Biosen susideda iš penkių lygmenų, kuriuos visus jūs grečiausiai esate patyrę savo praktikoje. Tačiau greičiausiai nežinojote, kad visiems jiems yra sistema. Apskritai, tai yra visuotinė tiesa. Tačiau jūs galite atrasti savo individualų būdą pajausti biosen. Leiskite, kad tai išmokytu jus magijos ir kūno paslapčių.

Penki lygmenys yra:

 1. Karštis, Onnetsu. Onnetsu reiškia temperatūrą, karštį ar karščiavimą. Ši temperatūra yra patiriama kaip aukštesnė nei įprasta kliento kūno temperatūra. Tai reiškia, kad susikaupė toksinai, kurie turi būti pašalinti. Gaunama energija palaiko pašalinimo procese.
 2. Stiprus karštis, Atsui Onnetsu. Žodis Atsui reiškia karštą, o šis karštis priverčia jūsų delnus prakaituoti; jūs galite jausti, kad jūsų delnai karšti, lyg degtų! Rankos gali net parausti, cirkuliacija pilna jėga. Gali atrodyti, kad pradeginsite skylę kliento drabužiuose! Šiame lygmenyje, susikaupia dar daugiau toksinų.
 3. Dilgčiojimas, vadinamas Piri Piri Kan. Žodis Piri Piri apibūdina garsą ir judėjimą jūsų rankose, lyg jomis judėtų skruzdelės. Žodis „Kan“ reiškia supratimą. Šis dilgčiojimas gali būti sunkiai apčiuopiamas, bet gali būti patiriamas kaip smeigtukai ir adatos, kaip magnetinis pojūtis, ar lyg jūsų rankos nutirptų. Rankų nutirpimas yra stiprus trečias biosen lygmuo. Kai gydomi kliento inkstai, ir jis guli ant nugaros, o jūsų rankos po jo kūnu, yra tikimybė, kad nutirpimas yra susijęs su jūsų cirkuliacijos rankose sutrikdymu. Paprašykite kliento apsiversti ir pastebėkite ar vis dar jaučiate tokį patį aptirpimą rankose. Jei tik viena jūsų ranka tirpsta ir jūs nežinote ar tai biosen ar jūsų pačių įtampa rankoje, sukeiskite rankas ir pastebėkite ar pasikeitė pojūčiai. Trečiasis biosen lygmuo yra skirianti linija tarp sveikatos ir ligos. Jei jaučiate piri piri kan konkrečioje vietoje, jūs žinote, kad ši kūno dalis reikalauja Reiki dėmesio norint išvengti tolimesnių komplikacijų.
 4. Pulsacija, pulsavimas, šaltis vadinamas Hibiki. Žodis hibiki reiškia pulsaciją ar pulsavimą. Pulsavimas gali būti patiriamas kaip stiprus ar silpnas, lėtas ar greitas. Gali būti jaučiamas iš kart po oda, arba gilesniuose audiniuose. Hibiki biosen yra aiškiai juntamas savo kūne, kuomet yra infekcija dantyje, ar infekcija naguose. Jūs jaučiate kaip kraujo kūneliai susitraukia ir atsipalaiduoja savo nuosavu ritmu – tai yra pulsacija, kurią jaučiate. Kai kūno dalis, kurią liečiate jaučiama kaip šalta, tai nereiškia, kad kaltos jūsų rankos, greičiau ženklas stipraus ketvirto lygio biosen. Jei neesate tikri, kuriam laikui nutraukite seansą, sušildykite rankas karštu vandeniu ir uždėkite jas vėl ant kūno. Jei pojūtis toks pats, galite būti tikri, kad tai ką jaučiate yra biosen. Kai kūnas skleidžia ketvirto lygio biosen jūs žinote, kad jis sukaupė perdaug toksinų. Tai nereiškia, kad yra kažkoks pataloginis sutrikimas, nors tikimybė nemaža. Umus uždegimas ar didelis nuovargis gali iššaukti tokį biosen.
 5. Skausmas praktiko rankose vadinamas Itami. Žodis itami reiškia skausmą. Šis skausmas gali būti rankoje, pirštuose, pirštų galiukuose ar rankos gale. Jis gali pakilti riešu, iki alkūnių, ir tęsti netgi iki jūsų pečių. Jei taip nutinka, nesijaudinkite. Sensėja Kojama sakė, kad skausmas yra rezultatas pozityvios Reiki energijos tekančios į stipriai negatyvią kūno vietą. Viskas ko reikia, tai išlaukti kol skausmas praeis. Sukeiskite rankas, jei pasidaro per daug nepatogu, arba kuriam laikui patraukite jas visai. Tuomet vėl uždėkite ant tos pačios vietos. Nebijokite, kad galite užsiteršti „bloga“ energija, atminkite, Reiki yra vienpusio eismo gatvė… Per eilę metų aš pastebėjau, jog penkto lygmens biosen man visada pasirodo per trigubai šiltesnį meridianą. Jis juda per išorinę rankos dalį link pečio. Bet galbūt tai yra skirtingai kiekvienam. Sensėja Čijoko siūlo mums nepanikuoti, kai jaučiame stiprų biosen. Biosen yra kūno gydymo procesas, ir bet kokia reakcija yra gera. Kūnas reaguoja į gaunamą energiją, ir jo vidiniai gydymo sugebėjimai yra sužadinami. Vietoj nerimo Čijoko naudoja karo šūkį „Još“, kuris reiškia „Aš atiduosiu viską, ką turiu!“ Tačiau, jei jaučiate stiprų biosen gyvybiškai svarbioje vietoje keletą dienų, o klientas nebuvo apsilankęs pas gydytoją, nusiųskite jį ten, be išankstinio gąsdinimo.

Biosen intensyvumasAukščiau aprašyti lygmenys yra patiriami visų inicijuotų į Reiki. Lygiai nėra aiškiai apibėžti. Kaip pavyzdys jūs galite jausti vienu metu antro bei trečio lygmens biosen. Šiuo atveju, jūs jausite karštį ir dilgčiojimą vienu metu. Kai susimaišo ketvirtas ir penktas lygmuo, jūs galite pajausti pulsaciją ir skausmą. Taip pat gali būti, kad pajausite kažką kas nebuvo aprašyta aukščiau. Tokiu atveju, užsirašykite tai ką jaučiate, ir kuomet surinksite pakankamai duomenų palyginkite juos, prie kurio biosen lygmens galite tai priskirti. Gal jaučiate magnetizmą, jus stumia ar traukia, arba jūsų rankos susiliejo su kliento kūnu. Prie kurio lygmens priskirsite šiuos pojūčius?

Taip pat gali būti, kad jūs pamatysite, užuosite, išgirsite, pajusite skonį ar tiesiog suprasite biosen. Tai gali pasirodyti kažkiek svetima, bet taip gali būti. Jei kada patiriate kažką, kas nebuvo aprašyta aukščiau, neatmeskite to. Uždėkite rankas ant tos vietos ir laukite. Leiskite biosen jums atsiskleisti pačiam. Tam reikia laiko, ir dar daugiau laiko – nėra reikalo skubėti.

Prašau nepalaikykite biosen kažkuo blogu. Kūnas su biosen pagalba parodo kaip ilgai, kaip intensyviai ir kaip dažnai konkreti vieta turi būti gydoma. Būkite dėkingi už tai. Kojama teigė, kad biosen pritraukia rankas ir dėmesį Reiki praktiko. Tai yra geras požiūris į biosen. Prašau integruokite šiuos penkis biosen lygmenis į savo praktiką. Tai padės jums suprasti kas vyksta su kliento kūnu ir suteiks jums milžinišką pasitikėjimą savimi.

F. P Ardžiavos patirtis

“Du pavyzdžiai iš mano asmeninės praktikos: Kartą moteris paprašė, kad aš patikrinčiau mazgelį, kurį ji atrado savo krūtyje. biosen, kurį pajutau buvo antro lygmens. Aš pasakiau jai, kad nėra ko jaudintis, ir patariau apsilankyti pas savo ginekologą, kuris davė jai atsakymą „viskas gerai“. Su kitu mano klientu nutiko priešingai. Ji paprašė mano patarimo, ir aš pasakiau nedelsiant kreiptis pas gydytoją. Ji mirė po dviejų mėnesių, o aš nebuvau nustebęs. Penkto lygmens biosen krūtyje nėra geras ženklas. Kadangi kalbame apie šią problemą – Meistrė Čijoko išgydė daug moterų su krūties vėžiu ir ji teigė, kad jeigu liečiant mazgelį esantį krūtyje yra juntamas skausmas, jūs galite atsipalaiduoti …”

Biosen judėjimas

Biosen nėra nuolatos pastovus, tai juda ciklais. Paprastai šie ciklai trunka po 10-15 minučių. Tai reiškia, kad jūs turite išbūti vienoje rankų pozicijoje gan ilgą laiką, kad gebėtumėte užfiksuoti ir stebėti biosen. Pirmi trys biosen lygiai yra įtampos ar lengvos toksikacijos indikatoriai. Nėra reikalo nerimauti, tačiau reikia skirti daug Reiki, ir jei įmanoma, atlikti seansus kiekvieną dieną, kol pasieksite pirmą ar antrą biosen lygį. Takatos pagrindo gydymas yra metodas bendram gerbūviui ir streso mažinimui, kai yra žemas biosen lygis. Tokiu būdu visas kūnas yra energizuojamas.

Tačiau, jei klientas sunkiai serga, aš siūlau dirbti su biosen. Kai uždedate rankas ant sergančios kūno vietos, jūs pajusite biosen toje vietoje.

Tai gali pasirodyti akimirksniu, o kaip kam gali prireikti šiek tiek laiko. Patyręs praktikas tai jaučia iš karto. Sakykime jūs pajutote penkto lygmens biosen. Skausmas stiprėja ir pradeda kilti jūsų rankomis aukštyn. Kai jis pasiekia intensyviausia tašką, jūs žinote, kad tai tuoj praeis. Taigi, po kiekvieno piko ateina atoslūgis. Kartais biosen yra stabilus ir jūs nejaučiate nieko išskyrus nepertraukiamą Reiki srautą. Būkite kur esate, ir nekeiskite rankų pozicijos. Gali būti, kad nejausite nieko per kitas 10 minučių. Staigia jus gali nustebinti sekanti banga, kuri sustiprėja, pasiekia piką, tuomet slopsta ir vėl pranyksta.

Sensėja Čijoko teigė, kad ji geriausiai jaučiasi, kai geba biosen pakillimus ir nuosmukius pajusti keturi penkis kartus per seansą. Todėl, jos seansas trunka apie 90 minučių. „Tačiau, aš niekada nežiūriu į laikrodį, – teigia ji. Tu tampi toks smalsus vykstančio gydymo proceso, kad nenori sustoti. Ir jau lauki kitos dienos Reiki seanso! Jei biosen jau turi pasirodyti, o jūs jau norite užbaigti seansą, palaukite kol praeis pikas. Būtų labai gaila praleisti tokią gilaus gydymo galimybę … „

Atlikdami gydymą, ypač seanso pradžioje stengkitės kuo mažiau judinti rankas, kad galėtumėte stebėti biosen probleminėje vietoje. Kai tik biosen intensyvumas sumenksta, vyksta gydymo procesas ir jūs galite pereiti prie kitų rankų pozicijų. Pabaiga yra tuomet, kai pirmo ir antro (Onnetsu ir Atsui Onnetsu) lygio intensyvumas sumažėja. Jei biosen pikas probleminėje vietoje nesumažėja, dirbkite intensyviai toje vietoje, kuo ilgiau tuo geriau, o jei įmanoma ir kiekvieną dieną.

Sensėja Kojama apie biosen ir Hibiki, taip sakė: „Pradiniame gydyme judinkite rankas kiek galima mažiau (jei konkretus negalavimas yra diagnozuotas, ir jūs žinote kur dėti rankas). Nėra gerai keisti rankų pozicijas. Laikydami rankas ties problemine vieta ilgą laiką, negalavimas yra gydymoas giliai iš vidaus.“ Tačiau nepersistenkite, kad nepajaustumėte nuovargio nuo per ilgo sedėjimo ar stovėjimo. Jei įmanoma, pabaikite seansą tik kada praeis biosen.

Tol, kol jūs gerai nejaučiate biosen, visada pradėkite nuo galvos. Po kurio laiko serganti kūno dalis, pati apie save praneš. Pasakykite klientui, kad informuosite jį kai taip nutiks ir gydysite tą dalį, kol biosen praeis. biosen nebūtinai yra rezultatas diskomforto ar sveikatos nusiskundimo: tai gali pasirodyti dar prieš klientui ką nors pajaučiant. Tokiu atveju,

Reiki veikia kaip vakcina, jūs užkertate kelią ligos susiformavimui. Visados prieš seansą paklauskite kliento ar jis jaučia kokius negalavimus. Tarkim, jis skundžiasi pečių skausmais. Jūs uždedate rankas ant pečių, bet jeigu rankos savaime pereina ties skrandžiu, reiškia ligos priežastis yra tenai. Gydykite skrandį, kol pareis biosen.

Net tuomet, kai medikai nebegali padėti, dažnai Reiki gali pagelbėti nejausti skausmų.

mokytojai

Sensėja Čijoko su mokytojais Jamaguči ir Inamoto

Kartais biosen judėjimas yra netipinis. Pakilimai ir nuosmukiai gali kartotis kas kelias minutes. Tai ženklas ūmios ligos, infekcijos ar apsinuodijimo maistu. Pikai gali gana žiaurūs ir suteikti nemažai skausmo. Nėra reikalo labai nerimauti, nebent toks biosen jaučiamas ties vidaus organais. Ūmiam uždegimui įprastai taikoma tokia taisyklė: kas greitai užeina, greitai ir praeina.

Sensėjai Usui bei Hajaši, o taip pat Meistrė Čijoko savo šoden mokiniams perduodavo praktiškai specialiai biosen skirtą simbolį. Sensėja Čijoko mokė, kad šį simbolį reikia panaudoti 4-5 kartus per seansą. Kuomet biosen pasiekia piką, jūs ranka piešiate simbolį ant probleminės vietos ir tokiu būdu susikaupę toksinai gali pasišalinti. Džikiden Reiki mokykloje kiekvienas šoden mokinys išmoksta šio simbolio ir atitinkamos technikos. Šis principas panašus į homeopatinį gydymą. Pirmiausia jūs sukaupiate energiją. Jei energijos yra mažai ar jos visai nėra, gydymas negali įvykti. Kai energija pasiekia aukščiausiąjį tašką – kuomet biosen yra pike, jūs galite panaudoti tą energiją, kad pašalinti toksinus.

Kadangi tiek Sensėja Čijoko, tiek Sensėja Takata turėjo tą patį mokytoją, mes žinome, kad Takata taip pat išmoko šį simbolį. Kartu su jos mokiniais tyrinėdami išsiaiškinome, kad vieni jų išmoko tai, o kiti ne, arba pamiršo. Jei ir jūs norite išmokti šio simbolio, prašau kreipkitės į artimiausią jums tinkantį mokytoją. Knyga nėra tinkamas perdavimas kalbant apie Reiki simbolius: jie priklauso Reiki seminarams ir tai ypatingai atmosferai.

Paruošta remiantis knyga F. P Ardžiava – Tai yra Reiki

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments