Skip to content

Reiki nauda

  • Linas 
1. Skatina harmoniją ir pusiausvyrą
Reiki padeda skatinti harmoniją ir pusiausvyrą. Tai efektyvus, neinvazinis energijos gydymo būdas, padidinantis natūralius kūno gijimo procesu, tuo pačiu suteikiantis energijos ir skatinantis gerą sveikatą. Reiki tiesiogiai padeda atkurti pusiausvyrą visais lygmenimis ir tiesiogiai veikia problemą bei būklę, o ne tik užmaskuoja ar palengvina simptomus.
Kalbėdami apie pusiausvyrą turime omenyje psichinę ir emocinę pusiausvyrą, kairįjį ir dešinį smegenų pusrutulius.
2. Sukuria gilų atsipalaidavimą ir padeda kūnui atpalaiduoti stresą ir įtampą
Kas daugeliui žmonių patinka dėl Reiki gydymo, kad tai suteikia jiems laiko sau, kur jie „nedaro nieko“, o tiesiog „yra“. Po seanso žmonės jaučiasi aiškesni, taikesni, atsipalaidavę ir lengvesni.
Reiki suteikia erdvę, kurioje galite geriau suprasti, kas vyksta jūsų kūno ir proto viduje. Būdami toje būsenoje galite klausytis savo kūno ir priimti išmintingus sprendimus dėl savo savijautos. Buvimas daugiau reiškia, kad esate savo kūne, o tai padeda dar labiau naudotis tuo vidiniu žinojimu ir išmintimi, kurią turime visi!
3. Ištirpina energijos blokus ir skatina natūralią pusiausvyrą tarp proto, kūno ir dvasios
Reguliarus Reiki gydymas skatina ramesnę ir taikesnę būties būseną, kurioje žmogus geriau susidoroja su kasdieniu stresu. Ši psichinė pusiausvyra taip pat padidina mokymąsi, atmintį ir protinį aiškumą.
Reiki gali išgydyti psichines / emocines žaizdas ir padėti sušvelninti nuotaikos svyravimus, baimę, nusivylimą ir net pyktį. Reiki taip pat gali sustiprinti ir išgydyti asmeninius santykius.
Kadangi Reiki sustiprina jūsų sugebėjimą mylėti, ji gali padėti jums atsiverti aplinkiniams žmonėms ir padėti plėtoti jūsų santykius.
4. Padeda organizmui apsivalyti nuo toksinų ir palaiko imuninę sistemą
Mes praleidžiame tiek daug laiko, kai reaguojame į stresą.
Reiki primena mūsų kūnams, kaip pereiti į parasimpatinės nervų sistemos (poilsio / virškinimo) savigydos režimą.
Poilsis / virškinimas nereiškia, kad turite nustoti būti aktyvus ir produktyvus arba „nedaryti nieko“. Tai leidžia geriau miegoti ir geriau virškinti, o tai yra svarbu norint išsaugoti sveikatą ir gyvybingumą. Kuo daugiau esate šioje erdvėje, tuo daugiau galite būti aktyvus ir produktyvus be streso, išsekimo ar perdegimo.
5. Apvalo mintis ir pagerina koncentraciją, kai tampate įsižeminę ir susicentravę.
Tai gali sustiprinti jūsų gebėjimą priimti ir tinkamai reaguoti į vykstančius įvykius gyvenime, net kai jie klostosi ne pagal jūnų lūkesčius. Jūs pradedate reaguoti į situacijas, žmones ir patį save kitaip, o ne iš suformuotų įpročių.
6. Padeda geriau miegoti
Reiki seanso rezultatas numeris vienas yra atsipalaidavimas. Kai esame atsipalaidavę, geriau miegame, kūnas geriau gyja, mąstome aiškiau ir nuoširdžiau bendraujame vienas su kitu. Dažnai klientai patiria gilų atsipalaidavimą per Reiki seansą, o kartais ir gilų miegą per seansą.
7. Pagreitina kūno savigydos galimybes, kai jūs pradedate grįžti į savo natūralią būseną
Reiki gydymas greitai grąžina jums natūralią būseną arba bent jau jūsų kūnas juda teisinga linkme.
Tai reiškia, kad pagerėja jūsų kvėpavimas, širdies ritmas ir kraujospūdis. Lengvesnis ir gilesnis kvėpavimas yra vienas iš pirmųjų dalykų, pasireiškiančių per Reiki seansą. Kai kvėpuojame geriau, protas natūraliai susitvarko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *