Reiki mokytojo pasirinkimas

By | 2020 12 liepos

Reiki meistro/mokytojo pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių dalykų prieš pradedant Reiki praktiką. Yra labai daug Reiki meistrų/mokytojų, kurie moko Reiki, ir pasirinkimas pas kurį meistrą nori mokytis gali būti sudėtingas. Šiame straispnyje noriu aprašyti kai kuriuos aspektus pasirenkant Reiki meistrą/mokytoją.

Išmintinga yra susirasti mokytoją, kuris dar yra ir aktyvus gydytojas. Tai būtų toks žmogus, kuris reguliariai susiduria su problemomis, su kuriomis teks susidurti kiekvienam Reiki praktikui pradėsiančiam praktikuoti. Toks mokytojas galėtų patarti iš savo asmeninės patirties, o ne šnekėti sausą teoriją.

Paprašyk parodyti mokytojo diplomą ir mokinių seką. Nėra labai svarbu ar jis turi diplomą ar ne, tačiau privalu įsitikinti ar mokinių seka pasiekia Mikao Usui, Reiki sistemos įkūrėją. Privalu todėl, kad gali pasitaikyti “Reiki meistrų”, kurie patys save inicijavo, ir negali tinkamai mokyti kitų. Reiki negali būti išmoktas iš knygų. Reiki reikalauja rūpestingai atliktos Reiki iniciacijos, kurią gali atlikti tiktai Reiki meistras/mokytojas, kuris yra pilnai inicijuotas.

Tradiciškai Reiki turi keturias pakopas. Pirmoje pakopoje dėmesys skiriamas savęs gydymui, taip supažindama su gydymų kitų žmonių, augalų ir gyvūnų. Antroje pakoje praktiko kartelė pakeliama iki mentalinio ir emocinio gydymo, bei distancinio gydymo. Trečioji pakopa dar labiau sustiprina Reiki kanalą, suteikia geresnį ryšį su visata. Ir paskutinioji ketvirta pakopa, mokytojo. Ji skirta tiems kurie nori mokyti Reiki kitus.

Neskaitant to, žmogui turi būti malonu bendraujant su savo Reiki mokytoju. Susitikite su juo ir pasikalbėkite. Žemiau pateikti klausimai, kurie gali padėti išsklaidyti visas abejones iškilusias dėl vieno ar kito Reiki mokytojo.

Papasakokite apie save.

Kaip atradote Reiki ir kas pasikeitė jūsų gyvenime po to?

Kodėl nutarėte tapti meistru/mokytoju?

Kiek laiko praėjo, kol tapote Reiki meistru/mokytoju?

Kiek laiko mokote, ir kiek mokinių teko turėti?

Kokias ligas/negalavimus teko išgydyti su Reiki?

Kokį savo vaidmenį matote Reiki seanso metu?

Ar teikiate parama savo mokiniams, jei taip, tai kokią?

Kiek kainuoja ir trunka laiko seminarai?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments