Skip to content

NUOTOLINIAI REIKI SEANSAI: Kas tai?

Medicinos Buda

Šiame straipsnyje paaiškinsiu kas yra nuotoliniai Reiki seansai, kuo jų poveikis skiriasi nuo kontaktinio Reiki seanso ir kitus dalykus. Bet pradėkime nuo to, kas gi yra tas Reiki? Atsakysiu savais žodžiais, kaip tai suprantu aš. Reiki – tai visų pirma yra dvasinė energija: Visatos Sąmonės arba Dieviška energija. Japonų kalbos žodis Reiki susideda iš dviejų skiemenų: Rei- Dieviška sąmonė, bei Ki- Gyvybinė energija. Išsamesnė simbolio analizė pateikiama šiame straipsnyje.

Žmonėms, kurie nėra susipažinę su gydymais energijomis sunku suprasti skirtumus tarp bioenergetikos ir Reiki. Tiek bioenergetikai, tiek Reiki praktikai dirba su energijomis, atlieka tam tikrus veiksmus, meditacijas, kitus pratimus – tad iš pirmo žvilgsnio,o koks gi skirtumas? O skirtumas yra, ir jis didžiulis. Esminis skirtumas, jog Reiki praktikas gydymo seansuose nenaudoja savo asmeninės energijos. Jis yra laidininkas, to dieviško srauto, kurį perleidžia per save ir nukreipia į kitą žmogų. Tuo tarpu bioenergetikas, pasitelkęs savo valios jėgą akumuliuoja savyje gyvybinę energiją iš Visatos, ją „nuspalvina” atitinkama spalva bei vibracija ir tuomet siunčia kitam žmogui.

Nevertinsiu kas yra geriau ar blogiau. Tačiau, skirtumai turbūt akivaizdūs – jei pirmuoju atveju, Reiki praktikas gali valandų valandas išbūti Reiki sraute ir atlikti seansus keliolikai žmonių, o po seansų būti kupinas jėgų bei pailsėjęs, tai bioenergetikos metodu abejoju ar tokie dalykai yra įmanomi.

Kaip vyksta distanciniai Reiki seansai?

Nuotolinis Reiki seansas yra panašus į meditaciją – Reiki praktikas pasitelkęs specifines žinias įeina į tam tikrą meditacinę būseną, kurios pagalba Reiki energija yra siunčiama per atstumą žmogui. Jei kontaktinis seansas energiją koncentruoja į fizinį kūną, tai seanse per atstumą visas dėmesys yra nukreiptas į žmogaus emocijas bei protą(subtiliuosius kūnus).

Tokių seansų pagalba kūnas paleidžia įtampas, mažėja streso lygis, o žmogaus prote vyksta permainos. Reiki energijos poveikis leidžia naujai pamatyti situacijas, rasti atsakymus į viduje neduodančius ramybės klausimus.

Norint atlikti distancinį Reiki seansą nereikia daryti gyvų transliacijų ar kitokio tiesioginio bendravimo. Praktikui pakanka išreikšto žmogaus ketinimo priimti Reiki energiją. Visą kitą darbą atlieka Reiki energiją.

Jei turite klausimų ar norite užsakyti Reiki seansą, susisiekite čia puslapyje arba per socialinius tinklus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *