Skip to content

Ar galima būti pastoviame Reiki sraute?

Klausimas: Ar galima būti pastoviame Reiki sraute? Jei taip, tai kaip? Ar tam reikia pasitelkti Reiki simbolius?

Atsakymas: Visų pirma reiktų pasakyti, kad jūs ir Reiki esate viena. Nėra dviejų… Reiki reiškiasi iš mūsų širdies, o mes reiškiamės iš Reiki. Kol cirkuliuoja ki (kvėpavimas), tol mes per fizinį bei subtiliuosius kūnus esame Sraute.

Kasdienę Reiki praktiką suskirstyčiau į dvi dalis – nuolatinę, sąmoningą savistabą į penkis Reiki principus bei meditacines praktikas. Reiki įkūrėjo Mikao Usui suformuluoti Reiki principai yra raktas į dieviškumą. Iš pažiūros labai paprasti priesakai yra kasdienė dvasinė praktika apvalanti širdį bei protą. Laikantis šių principų ir vis dažniau reiškiantis per juos kasdienybėje, mes gebame iš ego pozicijos sugrįžti į savo tikrąją prigimtį, natūralią būseną, į Srautą…

Kita paminėta dalis tai yra meditacinės praktikos, kurios yra skirtos apvalyti subtiliuosius kūnus. Taip vadinamas Reiki seansas – ar tai būtų kontaktinis rankų pozicijų dėliojimas ant savęs, ar distancinė Reiki meditacija yra ne kas kita, kaip proto sugrąžinimas į Šaltinį. Į Šaltinį iš kurio mūsų kūne pasireiškia harmonija, balansas bei regeneracija.

Kad protas būtų nukreiptas „tinkama” linkme reikia pasitelkti Reiki simbolius, kai tik juos prisimenate. Ar tai būtų rytas vos nubudus, pusryčių valgymas, automobilio vairavimas, darbų atlikimas buityje ir visa kita kas tik vyksta jūsų gyvenime – visur ir visada naudokite Reiki simbolius. Mintyse kartokite jų mantras, bei vizualizuokite juos. Turintys antrą pakopą naudoja 1-3 simbolius, turintys 3 pakopą naudoja 1-4 simbolius, o esantys 1 pakopoje gali pasitelkti Reiki hieroglifą kaip koncentracijos objektą. Tokiu būdu jūs nuolatos spinduliuosite Reiki energiją į aplinką ir į savo gyvenimą įsileisite vis daugiau dieviškumo.

Tags:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *