Ar Reiki simboliai slapti?

By | 2020 5 liepos

Simboliai nėra slapti… jie tiesiog laikomi pašvęstais. Jie suteikiami iniciacijos metu. Bet žmonėms, kurie sąmoningai neužsiima savo dvasiniu tobulėjimu Reiki sistemoje, kitaip tariant, kurie nėra inicijuoti, simboliai nesuteikiami. Sistema, kurią mes žinome REIKI vardu, šiandien yra daug daugiau, negu gydymo metodas, tai – dvasinis kelias, kuris gali atvesti žmogų į viso ko šaltinį – / Dievą / Absoliutą ar tiesiog į savo tikrąją esatį. Simboliai pagreitina šį augimą. Simboliai ne tik sustiprina seanso energiją, bet ir iškviečia Dieviškos Šviesos energiją (kaip šitai daro malda) kuri užpildo, subalansuoja bei harmonizuoja žmogų. Šie simboliai yra naudojami kaip šventi įrankiai, kurie primena mums mūsų ryšį su dieviškumu. Argi tai nėra šventa?

Žodynas žodį “slaptas” apibūdina taip: 1) laikomas ar ketinamas laikyti nuo žinojimo ar kitų matymo, būti žinomam tik tikriems žmonėms; 2) skirtas ne viešiems reikalams; 3) paslaptis ar daiktas, kurio niekas teisingai nesupranta.

Žodynas žodį “šventas” apibūdina taip: 1) esantis Dievo malonėje ar jam skirtas; 2) pagarbiai saugomas, vertas didžiausios pagarbos.

Taigi, simboliai nėra slapti, jie tiesiog yra taikomi tam tikrai žmonių grupei, kuri žino kaip jais naudotis. Jie yra laisvai prieinami visiems, kurie nori mokytis Reiki. Ir, jei jie yra išmokstami, panaudojami bei praktikuojami, su laiku simboliai Reiki praktikui atveria savo dieviškumą. Kuo daugiau žmogus taiko Reiki, tuo didesnis yra jaučiamas ryšis su pirmapradžiu šaltiniu ir labiau yra suprantamas šis dėsnis.

Šiandien dažnas gali rasti simbolius kai kuriose Reiki knygose ar netgi internete, kur jie laisvai publikuojami. Laisvas publikavimas yra nepagarba jiems bei visam Usui mokymui. Tai paprasčiausia informacija ir linijos ant popieriaus, kurios neturėtų būti skleidžiamos viešai. Kitaip sakant, kai sistema ir jos įrankiai nėra mokomi bei suprantami kartu, nėra praktikuojama sistemos etika (Reiki principai) arba yra primaišoma dalykų iš kitų gydymo būdų – tai tampa ne tik nepagarba mokymui, bet ir paprasčiausia betvarkė. Kai žmogus kažko nesupranta sielos lygmenyje, jis dažnai žemina tai arba to nepripažįsta.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments