Skip to content

Siūlau jums patirti Reiki poveikį per atstumą

Iš anksto sutartu laiku jums bus atliekamas sveikatinantis nuotolinis Reiki seansas. Reiki seansai panašūs į meditaciją – Reiki praktikas įeiną į tam tikrą meditacinę būseną, kurios metu energija yra perduodama per atstumą. Jei kontaktinio Reiki seanso metu energija koncentruojasi į fizinį kūną, tai seanse per atstumą visas dėmesys yra nukreiptas į žmogaus emocijas bei protą (subtiliuosius kūnus).

Tokių seansų pagalba kūnas paleidžia įtampas, mažėja streso lygis, o žmogaus prote vyksta permainos. Reiki energijos poveikis leidžia naujai pamatyti situacijas, rasti atsakymus į viduje neduodančius ramybės klausimus.

Pasiruošimas seansui

Jauki aplinka – tai aplinka seanso metu, kurioje jūsų niekas netrikdys. Visos įprastinės jums priemonės, kurios padeda atsipalaiduoti yra tinkamos. Galite uždegti smilkalą ar žvakę, paleisti raminančią muziką.

Visada rekomenduoju žmonėms seanso metu atsigulti, taip pavyksta labiau atsipalaiduoti ir pajusti Reiki energijos poveikį. Seansui prasidėjus galite justi švelnią šilumą įvairiose kūno vietose, lyg švelnų vėjelį, nors tai ne visiems žmonėms juntama. Kiti žmonės tiesiog pasineria į save, jiems iškyla įvairūs vaizdiniai, gali ateiti atsakymai į jų gyvenimo problemas.

Yra tam tikras procentas žmonių, kurių jautrumas juslėms yra ne taip išvystytas ir jie teigia, nieko nejaučiantys – tačiau Reiki energija pasiekia kiekvieną, nepriklausomai nuo jo pojūčių ar įsitikinimų.

Seanso trukmė 30 min., bet galima sutarti ir dėl kitokio laiko.

Šalutiniai Reiki energijos poveikiai:

  • Reiki seansai harmonizuoja žmogaus energetinę struktūra(čakras, meridianų sistemą);
  • Šalina prakeikimus, nužiūrėjimus, piktą akį; – (tik sutarus po asmeninės konsultacijos)
  • Pagerina santykius su artimaisiais bei aplinka;

Esant įsisenėjusioms kūno ar gyvenimo problemoms siūlau bent 10 seansų kursą;

Siunčiant duomenis apie save man reikalingas jūsų vardas ir pageidautina nuotrauka. Bei dėl ko norite Reiki seanso – galite įvardinti konkrečią ligą ar gyvenimo problemas, kurias norite išspręsti pasitelkiant Reiki pagalbą.

O jei tiesiog norite išbandyti Reiki, tai taip ir rašykite.

Reiki seansai neprasidės anksčiau nei aš jums atsakysiu į el. paštą.

Seanso kaina – 10eu už 30 minučių seansą.