Skip to content

Reiki Gakkai – Usui mokymosi bendruomenė

Usui Reiki Ryoho Gakkai arba Usui Reiki gydymo metodo mokymosi bendruomenė, buvo pirmoji įkurta Usui Sensėjaus garbei. Kai kas ginčijasi, kad Usui įkūrė šią bendruomenę ir pasiskelbė pirmuoju jos vadovu. Tačiau dauguma prieina nuomonės, kad šis titulas jam buvo suteiktas po jo mirties, kaip pagarbos simbolis.

Reiki istorijos tyrinėtojai sako, kad antrasis vadovas Jusaburo Ushida (1865-1935) įkūrė mokymosi bendruomenę, netrukus po Usui mirties 1926 metais. Ushida taip parašė Usui memorialą Saihoji šventykloje Toyotama rajone, Tokijuje.

Per Antrą Pasaulinį Karą, Reiki Gakkai nugrimzdo į pogrindį, perkeldami savo centrą taip, kad nebūtų atpažinti kaip Japonijos taikos judėjimo nariai. Pasibaigus karui, Reiki Gakkai persigrupavo ir toliau tęsė savo praktiką. Šiandien Reiki Gakkai ir toliau praktikuoja ir moko metodo paremto Usui įdėjomis.

Reiki Gakkai taip pat yra uždara bendruomenė. Jie stengiasi nekontaktuoti su žmonėmis iš kitų Reiki grupių, ir prašo visų savo narių nekalbėti apie jų praktika su bendruomenei nepriklausančiais žmonėmis. Reiki Gakkai bendruomenėje šiuo metu yra apie 500 narių, Tokyo mieste. Mokiniai mokosi per susitikimus savaitgaliais. Jų metu yra kartojami Reiki principai, skaitoma Waka poezija, bei atliekama Hatsurei-ho (energijos sustiprinimo praktika). Kiekvieną savaitę Shinpiden (mokytojas) suteikia mokiniams Reiju (iniciacija). Šie reguliarūs energetiniais pastiprinimai, išvalo ir plačiai atveria mokinių energetinius kanalus.

Yra ir daugiau Reiki judėjimų: Gendai Reiki (Modernus Reiki Gydymo Metodas), Usui Reiki Ryoho ir Japoniškas Reiki Metodas.

2 thoughts on “Reiki Gakkai – Usui mokymosi bendruomenė”

  1. Pingback: Usui mokiniai | Reiki Širdis

  2. Pingback: Hayashi kelias, Reiki istorija - Reiki Širdis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *