Skip to content

Hayashi kelias, Reiki istorija

Kai kurie Reiki istorijos tyrinėtojai, Hayashi terminą įvardija kaip Chujiro Hayashi metodiką, paremtą Dr. Usui praktika. Hayashi buvo Usui mokinys labai trumpą laiką, tik dešimt mėnesių, 1925 metais. Chuijro Hayashi gimė 1879. Prieš 1925 Chuijro Hayashi sutinkant Dr. Usui. jis buvo karininkas imperijos laivyne, kuriame taip pat įgavo kinų medicinos žinių, tapo laivyno mediku.

Hayashi kelias

1925 metų birželio mėnesį Hayashi gauna mokytojo apmokymą Mikao Usui sistemos. Vieni šaltiniai teigia, jog jis buvo praktikuojantis metodistas krikščionis* ir būdamas juo, jis nesugebėjo perimti visos Usui Reiki sistemos {*Hayashi religinę praeitį patvirtina Yamaguchi. Yamaguchi buvo Hayashi mokinė, ir ji patvirtino, kad jis buvo metodistų bažnyčios krikščionis. Chiyoko Yamaguchi dar ir dabar gyva, ir gyvena Japonijoje.}. Kai tuo tarpu kiti šaltiniai aiškina, jog jis buvo Soto Zen praktikas, kurie koncentravosi ties Shinto praktika.

Nėra tiksliai žinoma, kuo jis buvo ištiesų, tačiau dėl to meto Japonijos religinių bei dvasinių idėjų, jis galėjo būti ir abiejais. 1926 metų, kovo 9 dieną, miršta Usui. Remiantis Hawajo Takata pasakojimu, Chujiro Hayashi nebuvo paskirtas tiesioginiu ir vieninteliu Mikao Usui įpėdiniu. Greitai po Usui mirties, buvo įkurta Reiki Gakkai, ir Hayashi prisijungė prie šios mokymosi bendruomenės.

Vėliau 1931 metais, Hayashi palieka bendruomenę, dėl ginčų su Gakkai pirmininku Taketomi. Galimas daiktas, dėl to, kad jis smarkiai pakeitė Usui Reiki sistemą. Chujiro Hayashi toliau tesė darbą Mikao Usui Reiki klinikoje, kuri vadinosi Usui Memorialinė Klinika. Hayashi greitai ją pervadino į Hayashi Reiki Kenkyu kai arba Hayashi Reiki Tyrimų Bendruomenę. Be to, jis smarkiai pakoregavo Usui praktiką. Ko pasekoje daugelis jo mokinių ir kolegų paliko jo mokyklą, dėl pakitimų kuriuos jis atliko su Mikao Usui originaliu mokymo stiliumi.

Mokiniai

Hayashi ir toliau mokė savo Reiki sistemos ir pradėjo mokintis mokinius trečios pakopos arba Shinpiden lygio. Iki jo mirties 1940 metų gegužės 10 dieną, jis inicijavo 13 mokinių iki mokytojo pakopos, įskaitant ir 1938 metais Takata. Keletas žymesnių jo mokinių:

  •  Chie Hayashi, Chujiro žmona, kuri tesė darbą jo klinikoje, bei vėliau tapo antrąja Hayashi Reiki Kenkyu kai prezidente.
  •  Chiyoko Yamaguchi, mokėsi su Hayashi 1938 metais. Yamaguchi šiuo metu moko savo Reiki sistemos „Jikiden Reiki”, Kyoto mieste, Japonijoje.
  •  Tatsumi, pradėjo mokytis pas Hayashi 1927 metais. Tatsumi išmoko seriją rankų plaštakų padėčių, kurios buvo sukurtos, kad apimtų tam tikrus akupunktūros taškus, bei energetinius centrus. Jo mokymai užsibaigė 1931 metais, kaip tik prieš pokyčius Usui Reiki sistemoje.
  •  Takeuchi Sensėjus. Zen vienuolis, kuris mokė Seiji Takamori. Seiji vėliau atrado istorines Reiki šaknis Vajrayana Budizme (Deimantinė Važiuoklė).

2 thoughts on “Hayashi kelias, Reiki istorija”

  1. Pingback: | Reiki Širdis

  2. Pingback: Usui mokiniai - Reiki Širdis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *