Jūs esate lyg žmogus su narkoze

By | 2020 23 liepos

K: Mano sadhana yra labai sunki.
A: Jūsų sadhana turi būti. Tai vyksta. Tiesiog būkite dėmesingas. Kur problema atsiminti, kad jūs esate? Jūs esate visą laiką.
Kodėl jūs kalbate apie veiksmą? Ar jūs veikiate nuolatos? Kažkokia nepažini jėga veikia, o jūs tik įsivaizduojate, kad kažką darote. Jūs tik stebite, kas vyksta, be jokios galimybės daryti kokį nors poveikį.

K: Kodėl manyje yra toks didžiulis pasipriešinimas nepripažinti, kad aš tiesiog nieko negaliu padaryti?
A: O ką jūs galite padaryti? Jūs esate lyg pacientas po narkozės, kuriam yra atliekama operacija. Kai jūs prabundate, operacija jau būna pasibaigus; ar galite pasakyti, kad jūs kažką padarėte?

K: Bet tai buvau aš, tas kuris pasirinko būti operuojamas.
A: Tikrai ne. Iš vienos pusės tai buvo pasekmė jūsų ligos, bei spaudimas medikų ir šeimos narių priimti tokį sprendimą. Jūs neturite jokio pasirinkimo, tik iliuzija pasirinkimo.

Jūs apkrautas klaidingomis savęs tapatybėmis – atsisakykite jų visų. Mano Guru mano pasakė – „Patikėk manimi. Aš tau sakau; tu esi dieviškas. Priimk tai kaip absoliučią tiesą. Tavo džiaugsmas yra dieviškas, tavo kančia yra dieviška. Viskas kyla iš Dievo. Atmink tai visada. Tu esi Dievas, tavo Ašvieno valia yra baigta“. Aš patikėjau juo ir netrukus supratau, kokie nuostabiai teisingi ir tikslūs buvo jo žodžiai.

Tai nebuvo tiesiog mąstymas: „Aš esu Dievas, aš esu nuostabus, aš esu už viso šito“. Aš tiesiog sekiau nurodymais, sufokusuoti protą į tyrą buvimą „Aš esu“ ir būti jame. Sedėdavau taip valandų valandas, tiesiog buvime „Aš esu“ ir netrukus mano protas ir ramybė ir džiaugsmas bei gili visą apgaubianti meilė tapo mano normalia būsena. Tuomet viskas pranyko – aš pats, mano Guru, gyvenimas kurį gyvenau, pasaulis aplink mane. Liko tik nesuvokiama tyla ir ramybė.

Stebėkite savo mintis taip kaip stebite eismą gatvėje. Žmonės ateina ir nueina; Jūs stebite be reakcijos. Iš pradžių tai gali būti nelengva, bet po tam tikros praktikos, jūs pastebėsite, kad jūsų protas geba veikti daugybe lygmenų, o jūs galite stebėti juos visus. Tik tada, kai turite tam tikro lygio interesą, jūsų dėmesys į jį patenka ir jūs išstumiate kitus lygius iš sąmonės lauko.

Bet net ir tuomet protas veikia būdamas už sąmoningo dėmesio ribų. Neužstrikite su savo prisiminimais ir mintimis: pasistenkite į savo dėmesio lauką įtraukti kai ką kitą, daug svarbesnius klausimus, tokius kaip „Kas Aš esu?“ Kaip nutiko kad Aš gimiau?“ „Iš kur ši visata aplink mane?“ „Kas yra tikra ir kas yra laikina?“ Jokie prisiminimai neiškils, jei jūs nustosite kreipti į juos dėmesį, emociniai prisirišimai laiko jus kaip vergą.

Jūs visada siekiate malonumo, stengiatės išvengti skausmo, visada džiaugsmo ir taikos. Ar jūs nematote, kad jūsų džiaugsmo paieškos verčia jus jaustis apgailėtinai? Pabandykite kitą kelią: kelią be skausmo ir malonumo, be prašymo ar atsisakymo, sutelkite visą savo dėmesį į lygmenį, kuriame „Aš esu“ yra amžinai čia.

Netrukus jūs suvoksite, jog taika ir džiaugsmas yra jūsų tikroji natūrali būsena, kuria bandėte pasiekti per trukdančius išorinius dalykus. Venkite blaškymosi, tai viskas. (…)

Atmindami tai, ką aš pasakiau, jūs pasieksite viską. Kartoju jums dar kartą: Jūs esate visą persmelkiantis, visą realybę apimantis. Elkitės atitinkamai: mastykite, jauskite ir veikite harmonijoje su visa kuo kas yra. Tuomet jums ateis patyrimas mano išsakytų žodžių. Tam nereikia jokių pastangų. Tikėkite ir veikite.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments