Dramblys kambaryje

Daugelis Reiki mokytojų gerai jaučiasi apmokestindami savo studentus ar pacientus. Jie tiki energijų apsikeitimu, pavyzdžiui pinigais. (Galite įsivaizduoti dvasinius vadovus išrašančius sąskaitas?) Pinigų klausimas atsirado daug vėliau nei Reiki mokymas. Tiek Usui, tiek Hayashi ne vienerius metus dirbo labdaringai elgetų kvartale. Dauguma elgetų, kuris laiko po gydymo, vėl sugryždavo pas juos, kadangi būti elgeta tiesiog buvo lengviau. Norėdami išmokyti elgetas atsakomybės už savo gyvenimą buvo įvestas mokestis. Iš tiesų Reiki varomoji jėga yra viena – atjauta. Nėra jokios būtinybės “Energijų mainams”, kad Reiki būtų efektyvus. Atjautos prigimtis nereikalauja nieko atgal; o žemiau patiekiamos tik rekomendacijos.

1. Galimas išlaidų kompensavimas už mokymo medžiagą, patalpų nuomą ir mokytojo laiką.
2. Licenzijuotas masažo terapeutas gali imti mokestį už savo darbą, jei Reiki įeina į jo darbo praktiką.
3. Niekada neuždėkite kainos Reiki seansams.
4. Jei studentas negali susimokėti už mokymą ir nori išmokti Reiki, mokinys turės sumokėti ateityje. Norėdami gauti Reiki dovanų, jie savo ruožtu turi mokyti/gydyti kitą nemokamai.
5. Nemokamas Reiki niekada nėra švaistomas, tačiau pamoka apie dėkingumą turi būti išmokta. Atjautos ir dėkingumo savybės yra esminės norint augti dvasiškai.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.